Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser23685

Guest
Ja to wam zazdroszcze normalnie

Bo ja choćby nie wiem ile czasu mineło nie umiem sie już wczuć wbiłem z myślą pogrania, kliknąłem kilka budynków, obozów bandytów i już to mnie znużyło, sentyment wygasł
 

DeletedUser27213

Guest
jak by był to by kronika miasta nie straciła :p
ech ta biedna kronika bez Grześka złota szybko traci wioski
smiley-emoticons-lol.gif
 
Yey jacy Wy wielce obeznani jesteście w stosunku odnośnie Kroniki. To Wy robicie z niej wielce niezwyciężoną, a to gracze, jak inni. Inna sprawa na Katanii też niektórzy miasta stracili... Ale spoko za 1 stracone nadrabiali 5 innymi ^^ to tylko gra. A w grze da się każdego pokonać
 
sorry ale nie zabronisz mi ;p a osobiście mam dość już nawarstwiających się dosłownie wszędzie kłótni, nie kłótni, czy jakiś durnych pyskówek w tej grze, czy to na forum sojuszu, czy na forum tutaj... :)

Swoją drogą gratulację dla osób, które zabrały old boiom miasto :)
A jaka to kłótnia była ?? tu żadnej kłótni nie było to po pierwsze.
Nikt nie pisał o tobie ani do ciebie po prostu sobie żartowaliśmy jeśli nie masz dystansu do tej gry i do siebie to już nie moja wina :)
TO BYŁY ŻARTY i wszystko...
A ja mam dość czytania jak się rozpisujesz na temat każdego świata na którym grałaś nie pisząc o tym na którym aktualnie grasz :p
I po prostu nie musisz nic pisać kiedy ktoś sobie pisze o głupotach a nie pisze o tobie.
Czy jak pisałaś o szachach z astrą ktoś się czepiał? Więc zajmij się sobą plx :)
 
Pff ;p

Dobra może inaczej... wiem wyobraź sobie, że to żarty były, ale w trochę durnym stylu. Kogoś z boku to może irytować, jak ciągle czyta tego typu żarty ;p w tym mnie... Inna sprawa - to nawet śmieszne nie było :D ot udało się mojemu paktowiczowi btw. i tyle ^^

Gdzie ja tu napisałam, że tu jest cokolwiek na mój temat ziomek? :D To Ty ostatnio podkreślasz za każdym razem, gdy coś do mnie piszesz, że to żart, a ja już się nauczyłam odróżniać, kiedy jesteś poważny, kiedy nie :D

Tak tylko małym drukiem dopiszę, pośmiałabym się z czegoś, co nie jest powtarzaniem się i naprawdę jest śmieszne ;p
 
Ostatnia edycja:
Gwarantuje ci że nikt nie chciał żeby cokolwiek było śmieszne akurat dla ciebie i tym bardziej nikt nie miał ochoty z tobą rozmawiać :)
I teraz też dokładnie jest tak samo :) nie chce mi się z tobą dyskutować nie ma o czym. :)

Nawet nie będę komentował po prostu ucinam dyskusję... przeczytaj co napisałaś i sama odpowiedz sobie na wszelkie pytania :) Dodam tylko że niektórzy gracze tam sami pompują balonik o swojej wielkości i potędze stąd takie szpileczki no nie ważne zresztą.
I jak pisałem wyżej nikt nie ma ochoty i nikt nie chce z tobą dyskutować :) Pomęcz Astrę Miłego dnia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiem, co napisałam, wiem, czego się naczytałam w ciągu ostatnich tygodni... ;3

mniejsza... bardziej mnie bawi rapek, który właśnie dostałam, gdzie nie straciłam nic, wstawiłam czujkę w wysokości 1 biremki do neutralnego miasta... zyskałam 900 PW :d
 
Nawet nie będę komentował po prostu ucinam dyskusję... przeczytaj co napisałaś i sama odpowiedz sobie na wszelkie pytania :) Dodam tylko że niektórzy gracze tam sami pompują balonik o swojej wielkości i potędze stąd takie szpileczki no nie ważne zresztą.
I jak pisałem wyżej nikt nie ma ochoty i nikt nie chce z tobą dyskutować :) Pomęcz Astrę Miłego dnia :)

i w sumie wiesz, że po części Ci przyznaję rację... tylko i tak momentami tę dyskusje są już takie no nie wiem - drażnią mnie ;p Miłego, człowieczku, co też trochę źle odbiera słowa, które piszę...

idę być słupem i leszczem cd ^^ :D
 

DeletedUser32831

Guest
w sumie to ciekawy ten świat się zrobił
kilka ekip w każdej po kilku dobrych graczy
35 osób w sojuszu też robi swoje

jest o co powalczyć i z kim ;))
 
Nudy jak od 1,5roku. A Nowe daniny są wprowadzane i grzesiu ma coraz mniej na golda xDDDDDDDDDD
I wiekszość już nie gra.
 
Do góry