Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Hm, ale naprawdę Tobie nic do tego. Ci, co ze mną grają... sami sobie mnie ocenią, Ty nie musisz.

I serio polecam nauczyć się czytać, lub zakupić dobre okulary, skoro litera n to dla Ciebie l....
 

DeletedUser32230

Guest
Astra to nie ja wpierdziel dostałem i uciekłem na inne morze i do wroga xD
 
Tak ze mną grałeś, że co pytałam, czy pomożesz deffem... to Cię nie było. Tak ze mną grałeś, że uznałeś, że mi nie pomożesz, bo nie grałam z Tobą od początku. Tak ze mną grałeś, że traciłeś miasta bez info... W sumie ja też traciłam, ale Nysa była mocno pobocznym światem...

Jeśli to się nazywa graniem razem, to powodzenia Ci życzę... Ale to jest Messyna, totalnie inny światek..

A teraz poczekam jak mi po prostu Arek odpowie, bo nie będę się wiecznie wykłócać na temat tego, że ten i ten świat był dla mnie mocno nieważny.
 

DeletedUser32230

Guest
Widzę że nie czytałaś zbytnio uważnie. Ja ci pisałem tylko że nie chce słupa na wyspie a nie że nie chce ciebie bo ze mną nie grałaś od początku xD
 
A chwilę wcześniej Ten słup podbił wioskę ;p na tej wyspie i sobie doskonale poradził bez Twojej pomocy... Już naprawdę chłopie - Nysa się skończyła. Nie chce mi się do niej wracać i do wyjaśniania w kółko, że gry zespołowej to tam nie było...

I na Twoje szczęście nie musisz tu ze mną grać, ale jak Ci zabiorę przypadkiem wioskę, bo podobno jestem tym słupem... to nie szukaj nie wiadomo ilu chętnych na odegranie się na mnie... bo sobie poradzę ^^
 

DeletedUser30644

Guest
Astra to nie ja wpierdziel dostałem i uciekłem na inne morze i do wroga xD

Ahh polo... dość specyficzny z ciebie chłopaczek. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś tyle razy strony i zdania zmieniał. Do dzisiaj mi się te twoje płącze z ts'a śnią po nocach -.-
 

DeletedUser32293

Guest
Co tu za dymson? Ja się cieszę z tego oto pięknego dnia gdzie dostałem nagrodę a wy dalej to samo :(
 
Do góry