Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser6117

Guest
hahha ,ze pracujesz mowisz..hmm..
no sorry Winetou ,ale ktos musi,zeby inny nie musial../ze w sobote mam na mysli /
Shock poprawie i poczekam /ale na co? -oplaci sie?/
 

DeletedUser6117

Guest
ciii
zostalismy tu Shock sami..
bedzie problem z postem po poscie../
 
Dobra vari, odwołaj swoje pieski jednak xd
Już wystarczy na dzisiaj,liczyłem że sam się pofatygujesz skoro już na chwilę wbiłem xd

Powyższy post nie ma celu obrażenia was,ale variego się nie broni tylko ciśnie-kiedys zrozumiecie :p
 

DeletedUser6041

Guest
Gratulacja dla wielkiej Kroniki która potrzebowała 5 sojuszy by ustać okupacją u nas :D:D na jeden odbijający :D

PS: Za wszelkie lagi przepraszamy, serwerowe chomiki nie wyrabiają ;/
 
nie zgrywaj bohatera bo dobrze wiesz że teraz podczas tych dopalaczy lepiej jest odbijać niż bronić ,a po drugie kto wam zabronił odbijać w 5 sojuszy ,więc nie wylewaj tu łez bo sami nas zmusiliście do współpracy ,obawiając się grześka i podpisując z nim pakt.
 

DeletedUser6041

Guest
nie zgrywaj bohatera bo dobrze wiesz że teraz podczas tych dopalaczy lepiej jest odbijać niż bronić ,a po drugie kto wam zabronił odbijać w 5 sojuszy ,więc nie wylewaj tu łez bo sami nas zmusiliście do współpracy ,obawiając się grześka i podpisując z nim pakt.
Ten pakt nic nam nie daje w wojnie z Wami, poza tym sami macie z nim pakt bo się obawiacie go.
 
Nie pisz o jakichś obawach ,bo nie po to wchodzimy na świat aby się kogoś lub czegoś bać ,po prostu wchodzimy dobrze się bawić ,a pozostała otoczka to strategia tej gry ,jeżeli ktoś się w jakiś sposób układa więc czemu my mamy stać z boku i się temu przyglądać ,tak się gra jak przeciwnik pozwala.
 
Do góry