Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

po pierwsze my się niczym nie szczycimy i nie chwalimy ,to wy nam przypinacie taką opinię jako my to złotnicy ,bociarze oszuści itp..... więc nie przypisuj nam czegoś co sami o sobie nie mówimy ,a to że ktoś ma problemy z dowartościowaniem się na forum to jego problem .
Po drugie to jest dra drużynowa i nikomu nic nie musimy udowadniać ,my jesteśmy normalnymi graczami a nie jakimiś nadludźmi co niektórzy próbują nam przypisywać
Po trzecie czas pracuje na naszą korzyść ,skończą się eventy ,dopalacze i trzeba będzie na wszystko mocno zapracować ,a złoto pomaga w odbudowie wojska ale na dłuższą metę niewiele to nie daje tylko wyciąga kasę z kieszeni w imię czegoś tam udowodnienia.

tak to wy pierwsi postanowiliście zawiązać pakty przeciwko nam najpierw z masówką SPQR 1,2,3 a potem starać się wsadzić między nas a naszego sojusznika szpile i podpisując z nimi pakt ,więc proszę nie zarzucajcie nam jakiegoś dziwnego zachowania. Skoro epidemia również poczuła się urażona z waszej strony i zapytali o możliwość paktu to czemu by nam tego nie wolno ????

Dla tego jak chcecie oceniać innych to najpierw oceńcie siebie czy gracie fair.
 
po pierwsze my się niczym nie szczycimy i nie chwalimy ,to wy nam przypinacie taką opinię jako my to złotnicy ,bociarze oszuści itp..... więc nie przypisuj nam czegoś co sami o sobie nie mówimy ,a to że ktoś ma problemy z dowartościowaniem się na forum to jego problem .
Po drugie to jest dra drużynowa i nikomu nic nie musimy udowadniać ,my jesteśmy normalnymi graczami a nie jakimiś nadludźmi co niektórzy próbują nam przypisywać
Po trzecie czas pracuje na naszą korzyść ,skończą się eventy ,dopalacze i trzeba będzie na wszystko mocno zapracować ,a złoto pomaga w odbudowie wojska ale na dłuższą metę niewiele to nie daje tylko wyciąga kasę z kieszeni w imię czegoś tam udowodnienia.

tak to wy pierwsi postanowiliście zawiązać pakty przeciwko nam najpierw z masówką SPQR 1,2,3 a potem starać się wsadzić między nas a naszego sojusznika szpile i podpisując z nimi pakt ,więc proszę nie zarzucajcie nam jakiegoś dziwnego zachowania. Skoro epidemia również poczuła się urażona z waszej strony i zapytali o możliwość paktu to czemu by nam tego nie wolno ????

Dla tego jak chcecie oceniać innych to najpierw oceńcie siebie czy gracie fair.

Nie można podpisywać paktów, kto podpisuje ten się boi.
 

DeletedUser30330

Guest
po pierwsze my się niczym nie szczycimy i nie chwalimy ,to wy nam przypinacie taką opinię jako my to złotnicy ,bociarze oszuści itp..... więc nie przypisuj nam czegoś co sami o sobie nie mówimy ,a to że ktoś ma problemy z dowartościowaniem się na forum to jego problem .
Po drugie to jest dra drużynowa i nikomu nic nie musimy udowadniać ,my jesteśmy normalnymi graczami a nie jakimiś nadludźmi co niektórzy próbują nam przypisywać
Po trzecie czas pracuje na naszą korzyść ,skończą się eventy ,dopalacze i trzeba będzie na wszystko mocno zapracować ,a złoto pomaga w odbudowie wojska ale na dłuższą metę niewiele to nie daje tylko wyciąga kasę z kieszeni w imię czegoś tam udowodnienia.

tak to wy pierwsi postanowiliście zawiązać pakty przeciwko nam najpierw z masówką SPQR 1,2,3 a potem starać się wsadzić między nas a naszego sojusznika szpile i podpisując z nimi pakt ,więc proszę nie zarzucajcie nam jakiegoś dziwnego zachowania. Skoro epidemia również poczuła się urażona z waszej strony i zapytali o możliwość paktu to czemu by nam tego nie wolno ????

Dla tego jak chcecie oceniać innych to najpierw oceńcie siebie czy gracie fair.

Nigdy nie mówiłem że jesteście bociarzam i złotnikami xd
Nie miałem takiego powodu, bo wasze synchro nie jest najlepsze lekko mówiąc :D

Po za tym nie gram na waszym frocnie i nie mieszaj mnie w to ja poruszyłem ogólną powłokę waszego sojuszu tylko.
I myślę że tak doświadczeni gracze nie potrzebują tylu paktów, ale chyba jednak się mylę i bez paktu i wojska innych sojuszu nigdy niczego byście nie podbili.

No sorry po tym co widzę tak to można wywnioskować.
 

DeletedUser19304

Guest
Ja tam się może i nie znam na grepo, ale czy był kiedykolwiek sojusz który wygrał świat bez żadnego paktu?
 

DeletedUser24372

Guest
SiH kiedyś próbowało i wygrali świat, ale nie jestem pewien czy nie mieli wtedy jakiegoś jednego pona, jak coś mieli albo i nie mieli to tylko jeden pon jak już.

Ale to prędkość 1/1/1
 

DeletedUser31509

Guest
eh, był fajny układ na świecie, nagle każdy po minimum 4 pakty XD. hehe i nikt nikogo sie nie boi, same koksy, miszczowie i kozacy :D a każdy się lęka Grzesia dać na czerwono :D 35 osób na sojek, pomysł dobry ale jak zwykle patusy wszystko popsuły :D Bo odbijają, bo nie ma czym odbijać, bo ich jest więcej ,nie ma czym obstawić, bo wiecej golda maja :DD No nic, trzeba zastosować miszczowską strategię malowania na zielono XD Najsmutniejsz jest to, że sporo osób coś w tej grze potrafii, a znów kończą idąc na łatwiznę :) I czekam na te teksty, "tak się wygrywa światy" :D buahaha.
 

DeletedUser30763

Guest
[report]e9e247852e86c38730ec7be24a98306b[/report]

[report]e54567ade91bffd1bf433541826c26df[/report]

[report]cba8618c249bc58eb8cb58335ba7ca15[/report]







SŁUPYYYYYYYYYYYYYY
 
Odzyskałam dostęp do forum... jak miło ;x

fajnie się rzucało te błyskawice... zostały mi jeszcze 1 na kiedyś ^^
 
hahaha akurat tutaj totalnie nie trafiłeś, ale widzę, że Ty musisz mieć takie hasło, skoro tak mówisz... ^^ hm... to kto jutro straci wioskę? :D
 
Do góry