Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser30644

Guest
Sobie tak myśle, że chyba racje ma z tym słupem xD

W końcu nie każdy stracił 2x więcej ogni w obronie niż w ataku ^^
 

DeletedUser30644

Guest
O sobie akurat mówiłem ^^ Widziałem, że ty też dobry obrońca jesteś.
 

DeletedUser30644

Guest
W końcu nie tylko z wydawaniem golda próbujesz mnie naśladować ;3
 
Chyba w tym aspekcie to Ty naśladujesz mnie, ja co najwyżej gonię się z Tobą w rankingu, kto jest większym słupem oraz uczę się przez Ciebie, jak ogołocić konto z 8 K golda do 2
 

DeletedUser27580

Guest
Powiedziałeś że nie wchodzicie na świat aby się kogoś bać.

To powiedz mi w którym momencie albo ilosći paktu czyli przewagi nad przeciwnikiem kończy się wasz strach i zabawa?
Rozumiem że 1 vs 1 jest już ryzyko porażki i braku zabawy?

Skoro jesteście tacy mocni, bo tak o sobie mówicie to pokażcie to 1 vs 1 a nie znowu w 5 sojuszy, bo tutaj bardziej znajomości grają rolę, a nie wasze umiejętności.

Z tego co słyszałem to jesteście tacy dobrzy że solo wygracie świat, ale chyba coś nie wychodzi co?
A może kronika która wisi w komnacie chwały znajduje się tylko w nazwie, a gracze to zlepek graczy z paktów?
Na nikogo nie wjeżdżam tylko tak z ciekawości pytam. Tacy jak wy to sami powinni wygrywać światy co nie?

Ale i tak chyba jest to najlepszy świat z ostatnich na starym podboju pod względem paktów i koalicji nie Johny? :D

Trzymam kciuki za oldbojów, jak Ci zamkniemy usta na dwóch światach równocześnie może się nauczysz żeby nie gadać bzdur na lepszych graczy od siebie :)
 

DeletedUser15394

Guest
Jak na dwóch światach ? To chyba twój sojusz musi zrobić za 4 sojusz pomidorów :D jeśli mówisz o synopi
 

DeletedUser27580

Guest
Podobno po mnie idziecie, specjalnie dla was zostawiłem wioski na m54 bo chyba tylko tam macie jakieś minimalne szanse przejść przez sezonowców :)
 

DeletedUser15394

Guest
Raczej nie jesteś tam zagrożeniem dla dominacji :p aczkolwiek świat trochę ustawiony, chociaż z drugiej strony ciekawe jak będą wybierać tam z tych 5 sojuszy do dominacji ;p
 

DeletedUser27580

Guest
Raczej nie jesteś tam zagrożeniem dla dominacji :p aczkolwiek świat trochę ustawiony, chociaż z drugiej strony ciekawe jak będą wybierać tam z tych 5 sojuszy do dominacji ;p
dla was na pewno, nie zdążycie się wyzłomować żeby powalczyć ale myślę że pomidorki myślą co innego, zobaczymy za 2 miesiące :))
 

DeletedUser15394

Guest
Już ci pisałem że wbiliśmy na synope pograć w swoim gronie a nie wygrać świat ale jak wyszło z tego coś większego.. no tak bywa, w złomowaniu to chyba o was mówisz, za 2 miesiące to mam nadzieję że już po cudach na pandosi chociaż będzie :D
 

DeletedUser30330

Guest
Niektórzy powinno mieć zakaz grania w takie gry, a przede wszystkim udzielania się na forum.
 
Do góry