Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32016

Guest
No wróciłem z wakacji i wielki armagedon ledwo co zdążył na urlop ucieć
 

DeletedUser30763

Guest
Oldboje odlboje odlboje lać Prima Sort lać lać lać hahhahaaaa szarki zaraz będą a ja sobie patrzę z boku. Na co wam była ta ambicja pawpawa. Pokazaliście klasę. Poszli za nim, A pawpaw ucieka teraz kończy gre. Co nie daje rady już co. Slup będzie uczył jak prowadzić sojusz. Pogratulujcie porażki pawpawowi.
 
Fajnie nie da się zalogować nigdzie... to tym razem co będzie w ramach rekompensaty i urlopu od gry całościowo ? :D
 
Pożyjemy zobaczymy złotniku ;p mnie to bardziej zastanawia gdzie wtedy będzie moja powrotna zapka do sojuszu Dx i czy przejmę wioskę XDDDD
 
nie działa miszczowie wgrali update i popsuli serw :D

nie posłuchali Cię bo już działa xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29238

Guest
Fajnie nie da się zalogować nigdzie... to tym razem co będzie w ramach rekompensaty i urlopu od gry całościowo ? :D

Na chwilę obecną nie mamy żadnych informacji na temat ewentualnych rekompensat za związane z tym niedogodności. Jeżeli firma InnoGames podejmie decyzję o takich rekompensatach natychmiast poinformujemy Was o tym.
 
w sumie to krótko nie można było się logować, więc też nie ma co z tym przesadzać, a ja trochę zbyt gwałtownie zareagowałam, jak mnie nagle wywaliło i zaczęło być podobnie jak ostatnio tylko z każdym serwerem
 

DeletedUser32539

Guest
w sumie to krótko nie można było się logować, więc też nie ma co z tym przesadzać, a ja trochę zbyt gwałtownie zareagowałam, jak mnie nagle wywaliło i zaczęło być podobnie jak ostatnio tylko z każdym serwerem
tak to bywa jak coś dzieje się znienacka, więc to zrozumiała reakcja ;)
 
Do góry