Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Powtórka z rozrywki , kolejny świat przeciwko kronice , nie dają rady to uruchamiają się znajomości w supporcie.Normalnie by były fejki , ale dali słowo to trzeba szukać tam u góry pomocy. Z bezradności wyjdą zwycięsko wygrywając świat lejąc sojusze pokroju SPQR (nie obrażając tego sojuszu).
Poprzednie światy gdy biliśmy się przeciwko innym sojuszom nie było żadnych banów , a zgłaszani byliśmy z podobną częstotliwością (po każdej akcji).
Najlepiej iść na łatwiznę :)
 

DeletedUser27799

Guest
Co zrobisz Mati jak ta cała kronika to słupy płaczące do bicia :D
 

DeletedUser32840

Guest
Spokojnie panowie powstanie Kolonia Karna a oni będą naszymi więźniami:)
Zobaczymy ile Ticketów będzie na Kolonie:cool::cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser31509

Guest
kurde, pacze Mati cos napisał, myślałem, że bedzie jakaś dyskusja, o chodzeniu na łatwiznę, chociaż. a tu nuda :(
 

DeletedUser31509

Guest
nudne są twoje zagrywki chorągiewko
hehhe, o widzę, że odezwal sie jakis miszcz strategi, co wydaje mu się, że cos wie XD nikiem z gry byś się chociaż podpisał(a), to może poświecił bym te 60 sek z życia więcej i cos odpisał w temacie :D
 

DeletedUser31509

Guest
czemu przeciw? w gierce tak, bo tak sie pokrętnie poukładało :) Matiego zaczepiam, bo lubie jak cos piszę :) Nawet jak po przeciwnej stronie, to jest jakaś merytoryczna ;)dyskusja :) I nierozumiem tego "już" mnie się akurat rzadko po sojach skakać zdaża :) A strony z mieniać, to w ogóle pierwsze raz :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33086

Guest
ostatnio coś często to robisz,wystawijając nawet starych kolegów

wielki wróg kroniki nagle gra z nimi,ojoj
 

DeletedUser31509

Guest
ostatnio coś często to robisz,wystawijając nawet starych kolegów
wielki wróg kroniki nagle gra z nimi,ojoj
których? i kiedy ja sie deklarowałem, że jestem "wielkim wrogiem" kogokolwiek? i w ogóle, tobie, ostatni raz na cokolwiek odpowiadam, bo ewidentnie zgrwywasz kogoś, kto wie wszystko, co i jak? a nie wiem nawet komu odpowiadam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33086

Guest
popatrz na top14 chorągiewko

krótka pamięc widzę no ale cóż , kronika dla ciebie zawsze supi i naj przecież była i zawsze mówiłeś ze są tam dobzi gracze panie grepohipokryto
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31509

Guest
Czyli najpierw pisałem, ze jestem "zadeklarowanym wrogiem kroniki" a pozniej, ze są "supi" i "naj", czy równocześnie? Nie pisz po pijaku, bo głupoty piszesz :D
 

DeletedUser33086

Guest
trzeba mieć coś w główce żeby pojąć ironie ale od ciebie tego nie wymagam
 
Do góry