Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

wiecie co wy na siłę chcecie żyć tą grą i zawsze musicie sobie coś udowadniać i szukać wrogów ,nie lepiej się po prostu bawić

czemu zawsze wy macie najwięcej do powiedzenia ,ten taki ,tamten taki i owaki zawsze trzeba sobie wmówić że ja jestem ten dobry a wszyscy pozostali są źli,
Moim zdaniem to typowe podejscie małolatów ,jak dorośniecie ta samych was te teksty które piszecie będą walić po oczach jak zajrzycie w archiwum.
 
oj ta kronika to zero zasad ma, nie potrafią akcji zrobić i robie takie coś haha :D tyle gadają o nich, ze takie kozaki, a takie leszczyki są, ze tylko wymuszanie na kimś bana zostaję zeby dali rade na kila dni haha, oj widać bardzo, ze nie dają rady, słabiutko
 
wiecie co wy na siłę chcecie żyć tą grą i zawsze musicie sobie coś udowadniać i szukać wrogów ,nie lepiej się po prostu bawić

czemu zawsze wy macie najwięcej do powiedzenia ,ten taki ,tamten taki i owaki zawsze trzeba sobie wmówić że ja jestem ten dobry a wszyscy pozostali są źli,
Moim zdaniem to typowe podejscie małolatów ,jak dorośniecie ta samych was te teksty które piszecie będą walić po oczach jak zajrzycie w archiwum.


Haha, wy tam sie dobrze bawicie, bo jedynie tikety wam wychodzą, tylko to...
 
no fakt jesteśmy lamusami i dopiero uczymy się w to grać, fakt nie potrafimy zrobić synchro ,czego jeszcze nie potrafimy ?

Zrozumcie jedno że wy się sami tu napędzacie mitami o nas ,sami rozdmuchujecie balon z oskarżeniami z nieprawdziwymi informacjami ,
A prawda jest taka ze mało kto się z nas wywyższa i obraża innych ,my po prostu chcemy się bawić tą grą a nie osiągać coś za wszelka cenę .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33086

Guest
to ja wam chetnie zafunduje zabawę gdy przyjdzie czas ale nie walcie fejkami i nie róbicie murków
 
To że jesteście dobrymi graczami nikt tego nie neguje ,to ze 4 zgranych osób może namieszać każdemu to również jest oczywiste ,tylko dla czego tyle nienawiści jest tu wylewane na forum ,przecież nikt nikomu ani matki ani ojca nie zabił żeby się mścić .
To jest gra raz się traci miasta raz przejmuje ,zawsze na początek szuka się słabych ogniw i to jest ok ,więc po co wylewać pomyje na innych ,przecież nie po to siedzimy całymi dniami na grze żeby się frustrować wyzwiskami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ty mi czegoś nie przypisuj co nie jest prawdą ,
Fakt mam listę ogni i mitów i latam co jakiś czas na polowanie i często trafiam ,jednak nie przypisuj mi fejków lub ataków nocnych bo nigdy nie latam po nocach(chociaż siedze bardzo długo ) ,bo wyznaję zasadę że bonus jest od odpoczynku po całodziennych zmaganiach
 
ty mi czegoś nie przypisuj co nie jest prawdą

fakt że mam listę ogni i mitów i latam co jakiś czas i często trafiam ,jednak nigdy nikogo nie fejkowałem tylko po to żeby mu popsuć grę lub w bonusie nocnym(chociaż siedzę bardzo długo na grze) bo uważam że bonus jest od tego aby dać ludziom wytchnienie po całodziennych zmaganiach

ja się w takie rzeczy nie bawię,nawet pewnie bym nie umiał z racji wieku robić zdjęć itp.
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Kronika to już jakaś historia,my jesteśmy Oldboye już.Kronika grała tylko na dwóch światach,wystarczy popatrzeć na listę graczy jacy byli w Kronice i kto jest w obecnym składzie.
 
Do góry