Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

ty mi czegoś nie przypisuj co nie jest prawdą ,
Fakt mam listę ogni i mitów i latam co jakiś czas na polowanie i często trafiam ,jednak nie przypisuj mi fejków lub ataków nocnych bo nigdy nie latam po nocach(chociaż siedze bardzo długo ) ,bo wyznaję zasadę że bonus jest od odpoczynku po całodziennych zmaganiach
,,nigdy nie latam po nocach'' z tym się nie zgodzę :)
 
tak gram na dwóch tylko i wyłącznie (jeszcze oszi.) i tego nie ukrywam i nie chowam się pod innymi nickami a tylko dla tego że juz 2 lata temu miałem skończyć z tą głupią grą ale ktoś mnie jeszcze namówił na katanie i tak z ciekawości wszedłem tam na nowym nicku i tak się złożyło że zostałem( i to tyle w kwesti wyjaśnienia )

a jeżeli chodzi o wioski jak tam prędzej sladox pisał to wy byście nam na pewno oddali te wioski co nasz gracz miał problem z dostępem do neta i rzuciliście się na nasze wyspy jak sępy
oj jakie bylo wasze zdziwienie wasze jak taka nieudolna kronika w 2 minuty rozbiła bunkier z ponad 400k deffa

Na pewno wioski oddamy. A jaką kontrybucję przewidujesz ?
,,nigdy nie latam po nocach'' z tym się nie zgodzę :)
może sprecyzuje ,żeby nie było że rzucam słowa na wiatr - nigdy pierwszy nie latam po nocach ,chyba ze ktoś sam się o to prosi to nie pozostaję dłużny ,
 

DeletedUser32840

Guest
tak gram na dwóch tylko i wyłącznie (jeszcze oszi.) i tego nie ukrywam i nie chowam się pod innymi nickami a tylko dla tego że juz 2 lata temu miałem skończyć z tą głupią grą ale ktoś mnie jeszcze namówił na katanie i tak z ciekawości wszedłem tam na nowym nicku i tak się złożyło że zostałem( i to tyle w kwesti wyjaśnienia )

a jeżeli chodzi o wioski jak tam prędzej sladox pisał to wy byście nam na pewno oddali te wioski co nasz gracz miał problem z dostępem do neta i rzuciliście się na nasze wyspy jak sępy
oj jakie bylo wasze zdziwienie wasze jak taka nieudolna kronika w 2 minuty rozbiła bunkier z ponad 400k deffa



może sprecyzuje ,żeby nie było że rzucam słowa na wiatr - nigdy pierwszy nie latam po nocach ,chyba ze ktoś sam się o to prosi to nie pozostaję dłużny ,

No to widać właśnie jakim bajko pisarzem jesteś.
1. Piszesz że my zmieniamy nicki, a sam zmieniasz
2. Że nie atakujesz po nocach [ Na Katani pierwszy zacząłeś ] To już kolejna bajka
3. Jeżeli chodzi o tego kreta Jfsx to lepiej nie rozmawiajmy o nim bo to dobry informator jest :) Zawsze jakieś info podrzuca
4. Jeżeli chodzi o okupke to mogę zrobić 80 paczek mitów i sam ją rozbije bo w trakcie eventu to takie Nooby jak wy też mogą. Przed eventem nawet nie oddychaliście :) Po 3 klocki dziennie na żywca:cool::cool::cool::cool:
5. I tak o to można podsumować waszą marną grę

Prawie bym zapomniał o tych wszystkich murach. Jak naliczyliśmy to jakieś 14 bunkrów było a w każdym około 15k deffa do tego Twoje mury na Niebieskich wyspach bo taki Noob z Ciebie.
 
gdzie to jest napisane ze jest obowiazek grania bez murków ?
bez murków grają osoby które się obawiaja że łatwo im wjadą kolonem i potem trzeba odbijać ,ja może i jestem nobem(zresztą dla was każdy jest nobem} ale jestem na grze non stop więc mogę sobie na to pozwolić i wyłapywać darmowe pw choćby takie jak wasza psycho lata po nocach i nabija pw i nawet jak się straci jakąś wioskę to przecież nie jest to koniec świata ,tylko motywacja żeby odebrać jakaś inną .
Złocę tylko tyle ile potrzeba i nie muszę zostawiać majatku w tej gierce wole wydać na przyjemniejsze rzeczy i nie muszę robić 80 paczek mitów żeby tylko komuś coś udowadniać ,chociaż również było by mnie na to stać.
 
Ostatnia edycja:
Tu nie chodzi wojtas czy ktoś jest noob czy nie tylko o fajną , uczciwą zabawę , z naciskiem na UCZCIWĄ.
Do tej pory gra toczyła się tak jak powinna się toczyć , w dobrej atmosferze między sojuszami (takie odniosłem wrażenie) , zero nienawiści itp.
Nic dziwnego ,że u chłopaków emocje biorą w górę ,gdyż kolejny świat nie możemy grać tak jak najbardziej lubimy , czyli robiąc akcje (to jest cała satysfakcja w tej grze).
Teraz naleśnik wróci to strach robić akcje , a chyba nie na tym polega ta gra by łapać tylko nieaktywnych ? Czy specjalnie musimy psuć synchro by wszystko sie zgadzało ?
Paranoja po prostu i tyle. Nie da się grać , naleśnik ma kompletny zakaz zbliżania się do komputera.
 

DeletedUser30644

Guest
Astra tu nie gra zbytnio, bo jakiś anemik by go nie ruszył xD
 

DeletedUser15394

Guest
Astra jeszcze chyba nie jest koksem, nie widziałem że kosa go zatwierdził może trwają jego praktyki ;p
 

DeletedUser27580

Guest
Proszę o cytaty z rozmowy, bo nie przypominam sobie.

Dno 2 metry mulu to prezentują wasi gracze

Sam siebie wyjaśniasz wpierw prosząc o cytaty i zgrywając świętego a dwa posty niżej tłumacząc się z wyzywania. Nie dość że słup to jeszcze ograniczony.
 
Do góry