Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32831

Guest
pozdrawiam wszystkich ,dziękuje za wspólną grę ,ale już nie wrócę do tego

zapomniałem spaść z urlopu i cokolwiek napisać ,ale to i dobrze ,jednego mniej

powodzenia :)
 
Powtórka z rozrywki , kolejny świat przeciwko kronice , nie dają rady to uruchamiają się znajomości w supporcie.Normalnie by były fejki , ale dali słowo to trzeba szukać tam u góry pomocy. Z bezradności wyjdą zwycięsko wygrywając świat lejąc sojusze pokroju SPQR (nie obrażając tego sojuszu).
Poprzednie światy gdy biliśmy się przeciwko innym sojuszom nie było żadnych banów , a zgłaszani byliśmy z podobną częstotliwością (po każdej akcji).
Najlepiej iść na łatwiznę :)
Te SPQR cię jeszcze zaskoczy. Jak na zbieraninę która razem gra pierwszy serwer dość wytrwale grają. Pomijam,że tam kronika się wbijała bo kończyły jakieś boby albo ludzie szaraki walili. No,ale trzon niezły.
 
Powiedziałeś że nie wchodzicie na świat aby się kogoś bać.

To powiedz mi w którym momencie albo ilosći paktu czyli przewagi nad przeciwnikiem kończy się wasz strach i zabawa?
Rozumiem że 1 vs 1 jest już ryzyko porażki i braku zabawy?

Skoro jesteście tacy mocni, bo tak o sobie mówicie to pokażcie to 1 vs 1 a nie znowu w 5 sojuszy, bo tutaj bardziej znajomości grają rolę, a nie wasze umiejętności.

Z tego co słyszałem to jesteście tacy dobrzy że solo wygracie świat, ale chyba coś nie wychodzi co?
A może kronika która wisi w komnacie chwały znajduje się tylko w nazwie, a gracze to zlepek graczy z paktów?
Na nikogo nie wjeżdżam tylko tak z ciekawości pytam. Tacy jak wy to sami powinni wygrywać światy co nie?

Ale i tak chyba jest to najlepszy świat z ostatnich na starym podboju pod względem paktów i koalicji nie Johny? :D
Cosiek już tyle razy ci tłumaczyłem-nie zaczepiaj mnie w żaden sposób,siedz na tym końcu świata i graj na spokojnie. Nie wydawajmy się w żadne dyskusje,dywagacje itd bo nie jestem już w stanie po takiej przerwie w trollowaniu zejść do Twojego poziomu,a nie mam łopaty żeby sobie dół intelektualny wykopać.
 

DeletedUser27770

Guest
Te SPQR cię jeszcze zaskoczy. Jak na zbieraninę która razem gra pierwszy serwer dość wytrwale grają. Pomijam,że tam kronika się wbijała bo kończyły jakieś boby albo ludzie szaraki walili. No,ale trzon niezły.
Nie wiem o jakim SPQR mówisz ale na pewno nie z tego świata.
 
Wchodzisz na nowym nicku,obrażasz mnie i myślisz,że jesteś fajny xd
Następny niedowartościowany typ xd
I jak już coś mówisz to bądź na bieżąco,nie reaguje na słowo kelner od dość dawna,masz braki w informacjach i polecam ci to albo nadrobić albo po prostu siedzieć i nie kłapać dziobem bez potrzeby
P.s weteran,czy cosiek?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser33129

Guest
Eh, na tym świecie to nawet kradziejkami pw nie można zrobić :confused::confused:

IMG_20191110_184818.jpg
 

DeletedUser33129

Guest
myślenie jest dla mondrych ,ja tylko reaguje na komendy:'' atakuj,daj deffa''
 

DeletedUser33156

Guest
już zdechło? dawajcie jakieś dramy,remoncik tu nie wchodzi na fo to nie ma z kogo się pośmiać
 
Jaki ten serwer jest tragiczny, odbijanie które nawet nie jest dograne w sekundy a już i tak klepsydra mieli ataki i nie może ich przemielić... :mad:
Mimo że rapki z okupacji spadają normalnie, to już ataki wychodzące nie :mad:

Edit: Nie no muszę się poprawić, wszystko jest łagodnie mówiąc "roz-walone"

Nie no muszę się poprawić, wszystko jest łagodnie mówiąc "roz-walone"
 
Ostatnia edycja:
Do góry