Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser33173

Guest
I Kronika pokonana, dziękuję i dowidzenia.

Mimo wszystko jeden z lepszych światów pod względem poziomu rozgrywki, nie ma fejków i graczy którzy na fo wylewają swoje żale dotyczące straconego wojsk/miasta, nie ma dzieci jak to jest na innych światach, spokojny świat gdzie umiejętności się liczą, a nie ten kto wyślę więcej fejków...

Kronika politycznie umarła jak i w rozgrywce co udowadniają codziennie tracąc miasta.

Tak jak wspominałem świat na poziomie bez tej hołoty z poprzednich i co najlepsze nie wiadomo kto wygra ten świat, a w styczniu/lutym cuda, wiec jeden z lepszych światów
 
Nie oceniaj dnia przed zachodem słońca :)
Teraz tracą, za jakiś czas inni będą tracić, nie ma fejkow za jakiś czas może komuś zacząć się nudzić.
A cuda to najszybciej chyba w marcu?
 

DeletedUser33173

Guest
Wątpię że na tym świecie jest osoba, której mogło by się nudzić aż tak, ale nigdy nie można byc pewnym.

Myślę że z taką prędkością rozwoju graczy wyjdzie styczeń/luty.
 
"Świat wkroczy w erę Cudów Świata, gdy spełnione zostaną następujące warunki:
  • Świat istnieje od ponad 6 miesięcy.
  • Suma punktów 50 najlepszych sojuszy wynosi co najmniej 250 milionów."
 

DeletedUser29153

Guest
Wątpię że na tym świecie jest osoba, której mogło by się nudzić aż tak, ale nigdy nie można byc pewnym.

Myślę że z taką prędkością rozwoju graczy wyjdzie styczeń/luty.
zaraz wejdę z ruskiem to inaczej pogadamy xDD
 

DeletedUser33173

Guest
Ten słup Żur Benua traci wioche i zaraz straci kolejne, na byllis tak trudno nie było co? jak się miało 5 paktów za sobą i to się odnosi do całej kroniki, bez paktów pokazaliście tutaj ile jesteście warci, jedynie z koalicją 5 sojuszy jesteście w stanie coś zrobić, jak to było na innych światach.

Oj słabo...
 

DeletedUser33173

Guest
A kronika przenosi się na inne może w ucieczce przed cielakami.

Spokojnie dogonimy was i wydoimy!
 

DeletedUser33176

Guest
A kronika przenosi się na inne może w ucieczce przed cielakami.

Spokojnie dogonimy was i wydoimy!

Idź do lekarza bo piszesz bzdury

Ten słup Żur Benua traci wioche i zaraz straci kolejne, na byllis tak trudno nie było co? jak się miało 5 paktów za sobą i to się odnosi do całej kroniki, bez paktów pokazaliście tutaj ile jesteście warci, jedynie z koalicją 5 sojuszy jesteście w stanie coś zrobić, jak to było na innych światach.

Oj słabo...
Skoro taki dobry jest twoj sojusz to po co wam koalicja 8 sojuszy na słabą kronikę?

I Kronika pokonana, dziękuję i dowidzenia.

Mimo wszystko jeden z lepszych światów pod względem poziomu rozgrywki, nie ma fejków i graczy którzy na fo wylewają swoje żale dotyczące straconego wojsk/miasta, nie ma dzieci jak to jest na innych światach, spokojny świat gdzie umiejętności się liczą, a nie ten kto wyślę więcej fejków...

Kronika politycznie umarła jak i w rozgrywce co udowadniają codziennie tracąc miasta.

Tak jak wspominałem świat na poziomie bez tej hołoty z poprzednich i co najlepsze nie wiadomo kto wygra ten świat, a w styczniu/lutym cuda, wiec jeden z lepszych światów
Jak się ma pakty z całym światem to wiadomo ze nikt cie nie fejkuje :D natomiast sojusz SPQR i jego odłamy to własnie takie dzieciaki co codziennie fejkują graczy bo inaczej nie potrafią grać
 

DeletedUser33173

Guest
Idź do lekarza bo piszesz bzdury


Skoro taki dobry jest twoj sojusz to po co wam koalicja 8 sojuszy na słabą kronikę?


Jak się ma pakty z całym światem to wiadomo ze nikt cie nie fejkuje :D natomiast sojusz SPQR i jego odłamy to własnie takie dzieciaki co codziennie fejkują graczy bo inaczej nie potrafią grać
Przechwytywanie.PNG


No stary pomyliłeś się o 5 sojuszy w tym jeden to pakt nie wiem skąd, pasiak po piwku podpisał chyba.

Kto ma iść do lekarza bo pisze bzdury?

My w 7 graczy pokonaliśmy 3 sojusze, teraz gramy w 20, bo nie liczymy urlopowiczów oraz rozbiórkowców, i radzimy sobie spokojnie z kroniką.
A ciebie nie znam i najpierw zapoznaj się z zasadami tego forum, a nie od razu z wyzwiskami ;(
 

DeletedUser30582

Guest
A które to są wyzwiska, granice poprawności się przesunęły i słowo dzieciak jest zabronione?
Skoro masz pakty z trzema sojuszami, to nie grasz w 7 osób, skoro niby te 7 osób pokonało trzy sojusze, to musi to być nudny świat.

Zapomniałam dopisać, że sobie coś naskrobałam, mimo że nie znam adresata cosek i żadnych zasad nie chce mi się czytać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33178

Guest
z kąd wiesz ?
mysli.gif
 

DeletedUser26021

Guest
już myślałem, że tu wreszcie coś ciekawego napiszą :/
 
Do góry