Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32230

Guest
Ciekawe to odbijanie, w sensie ta taktyka. Kronika kradziejki słała a veni ognie :D
 
Odbijanie ciekawe, ale dla nas chyba tylko.
Bardziej ciekawe jest kto wpadł na tak idiotyczny pomysł by wgl ruszyć na tą okupacje widząc ,że o godzinie 7:00 stało już około 50k birem.
Porysowaliście mi biremy , a polerować nie ma komu :(
 
Ostatnia edycja:
Odbijanie ciekawe, ale dla nas chyba tylko.
Bardziej ciekawe jest kto wpadł na tak idiotyczny pomysł by wgl ruszyć na tą okupacje widząc ,że o godzinie 7:00 stało już około 50k birem.
Porysowaliście mi biremy , a polerować nie ma komu :(

żadna praca nie hańbi, jaka stawka za jedną wypolerowaną biremkę?
 

DeletedUser27469

Guest
Mati może ktoś się pomylił licząc zera przy tych biremach haha :oops:
 

DeletedUser33212

Guest
już wpisałem do exela 7k birek i już poszło

żadna praca nie hańbi, jaka stawka za jedną wypolerowaną biremkę?
a ty to mi ognie powinieneś odrabiac a nie wrogowi polerować,może jeszcze lakierujesz im?

napisze tu ktoś jakąś ciekawą historie na temat aktualnej sytuacji świata, poczytałbym sobie co dalej [ciach]
staram się naśladować pana wojownika sladoxa i siedzę na wyspie panów bocianów za murkiem
 

DeletedUser26021

Guest
Vvv x2 + oldboje x2 + husaria + sagitarius
kontra
boty x2 + spqr x2 + warzywniak + cielaczki
Poprawcie jeśli się mylę
 

DeletedUser27401

Guest
Odbijanie ciekawe, ale dla nas chyba tylko.
Bardziej ciekawe jest kto wpadł na tak idiotyczny pomysł by wgl ruszyć na tą okupacje widząc ,że o godzinie 7:00 stało już około 50k birem.
Porysowaliście mi biremy , a polerować nie ma komu :(
Mati ja tam pw potrzebuje a wy dzisiaj nawet zarysowania nie zrobiliście na moich biremkach z resztą mam już je spowrotem ,taka prawda jest , że kto pierwszy po nocy rozbije biremy wrogów to zyska przewagę i prawdopodobnie wygra świat. Co do tego to bym trochę był zceptyczny kto z kim bo wygląda że oldboje to już raczej odpadli albo hibernują ,mieli Nalesia na tacy przez bana to nic nie zrobili mieli Adasko na banie to też nic nie zrobili ich chwała została parę serwerów temu , a potrzeba grać a nie udawać tak jak Piotrek Sladox czy Naleś bo Ceisik znowu opdpada kolejkują 24/24 i paru od nich z soja i dlatego pociśli oldboi mądrą grą .Ja parę błedów zrobiłem na początku co do sojuszu ale teraz pomału idziemy w łeb w łeb z lekką przewagą botów ale naprawdę znikomą ,przynajmniej zrobiło się ciekawie i bezspiny proszę i bez głupich tekstów każdy z nas popełnia błedy bo to taka gra
 

DeletedUser23929

Guest
Trzeba byla nie wbijac noza w plecy ludziom, ktorzy ci zaufali to teraz nie mowilbys ze ich chwala zostala pare serwerow temu.
 

DeletedUser27401

Guest
Ja gram dla siebie nie dla kroniki jakbyscie grali to by tego niebylo a jak połowa z was udawala że gra nie mowie Moniks ze ty nie grasz tylko o innych
 

DeletedUser23929

Guest
Tyle lat gram w to grepo i nie widziałam sojuszu stworzonego z samych superaktywnych kozaków :oops: W każdy sojuszu są boby mniejsze i większe, niestety obnażenie nas z każdej strony ujawniło słabe ogniwa i podejrzewam, że każdy sojusz, który znalazłby się w naszej sytuacji już dawno darowałby sobie grę, a jednak jakoś się trzymamy ;)
 
Akurat zdrajcy sporo wiosek wzięliśmy.

Było, co było. Gramy dalej, nic nie jest rozstrzygnięte jeszcze.
 

DeletedUser32230

Guest
Eee tam adaśko dobry chłop, na tym świecie zdradził a na następnym będzie wiedział z kim wejść żeby pograć na poziomie :0
 
Do góry