Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Ale mily komentarz dzisiaj od Chodź Słupa dostałam przez pośrednika ;) cieszę się, że Twoje starania poszły na marne, bo ja starałam się bardziej ^^
 
Ja nie Astra. Ja nie puszczam fejkow... Ale z tego jego synchro... W którym miał wejsc jakis kolon... Znowu kolon na dnie... I dodatkowo 90 ognikow mniej ;)
 

DeletedUser33229

Guest
Ale mily komentarz dzisiaj od Chodź Słupa dostałam przez pośrednika ;) cieszę się, że Twoje starania poszły na marne, bo ja starałam się bardziej ^^
dziś też kolona w nocy wpuścisz? i synchro było zrobione bardzo dobrze ale chyba zazdrość przemawia przez ciebie bo sama jakoś tego swojego super synchro nie robisz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zazdrość? Nie. Ja nie twierdziłam, że było złe... ja się tylko ciesze, że było takie jakie było i że kolejny raz mi się udało... hm... w nocy... hm kiedy ostatnio wpuściłam kolona w nocy? ostatnia wioska, którą mi vvv zabrało była, jak Salisz latał na nocnym o 6:30 i mu się udało.. bywa :) ale to już nie jest noc.

i w sumie ciekawe, kiedy twierdziłam, że mam jakieś super synchro. Twierdziłam, że umiem je robić... Ale nie, że jestem w tym wybitna jakoś Dx

ale kiedyś się doczekasz... chyba kolejny nicku Bartka
 

DeletedUser33229

Guest
no czekam,czekam bo nudy i raz na miesiąc zrobię synchro a wy mi psujecie to
 
Do góry