Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32386

Guest
A ja się będę bacznie przyglądał jak na jednego mularda bedzie musiała cala chmara Autobotów ruszyć z pomocą :D
 

DeletedUser32840

Guest
Piotrek ja mam tyle urlopu ze swiat predzej się skonczy ale pociesze cie na cuda wroce by wam je zawalic pod ciezarem mojego złota
Nie wydaje mi się bo czasami mam więcej na koncie od Ciebie, głupotą nie musisz mnie straszyć bo wydawanie furmanki pieniędzy nie jest niczym szczególnym.
Kto wie może spadniesz z urlopu wcześniej Grzesiek, bo coś jest nad urlopem:cool::cool::cool::cool:
 
Nie wydaje mi się bo czasami mam więcej na koncie od Ciebie, głupotą nie musisz mnie straszyć bo wydawanie furmanki pieniędzy nie jest niczym szczególnym.
Kto wie może spadniesz z urlopu wcześniej Grzesiek, bo coś jest nad urlopem:cool::cool::cool::cool:
Ale jak widać ogromne ilości złota nie wystarczają , trzeba jeszcze wejść w układy z tymi u góry i używać niedozwolonych zabawek. Słowa znajome prawda ? określenie "zabawki" wyszło do Ciebie oszuście :)
 

DeletedUser32386

Guest
Nie wydaje mi się bo czasami mam więcej na koncie od Ciebie, głupotą nie musisz mnie straszyć bo wydawanie furmanki pieniędzy nie jest niczym szczególnym.
Kto wie może spadniesz z urlopu wcześniej Grzesiek, bo coś jest nad urlopem:cool::cool::cool::cool:

No patrzcie, patrzcie. Jaki to on groźny jest xD
 

DeletedUser27401

Guest
A tak bez żartów ogólnie to dlaczego juz rozdajesz moje 180 wioch jeszcze gram wczoraj jeszcze slota mi zrobiliscie
 
W Polsce dzieje się podobnie jak w grze. A to gra powinna służyć jako odskocznia, lecz nic bardziej mylnego , nawet w tak prostej grze są machloje.
Niedługo w pasjansa nie będzie można pograć fair , tylko komputer będzie nas w balona robił.
 

DeletedUser9349

Guest
Rozszerzają się ogniska ptasiej grypy .... może i na gierkę przywędruje...
 

DeletedUser32386

Guest
W Polsce dzieje się podobnie jak w grze. A to gra powinna służyć jako odskocznia, lecz nic bardziej mylnego , nawet w tak prostej grze są machloje.
Niedługo w pasjansa nie będzie można pograć fair , tylko komputer będzie nas w balona robił.

To może w sapera się będzie dało normalnie grać :D
 

DeletedUser27401

Guest
Rozszerzają się ogniska ptasiej grypy .... może i na gierkę przywędruje...
[/QUOTE

Nie przywedruja raczej bym sie obawiał pomoru afrykanskiego

To może w sapera się będzie dało normalnie grać :D
Raczej i tam bedzie cos niedoprzejscia

Ale jak widać ogromne ilości złota nie wystarczają , trzeba jeszcze wejść w układy z tymi u góry i używać niedozwolonych zabawek. Słowa znajome prawda ? określenie "zabawki" wyszło do Ciebie oszuście :)
Wiesz masz kasę masz układy a oszustem nazywaj siebie
 

DeletedUser27401

Guest
Wiesz a ja sie nie marwie o podworko bo to tylko zabawa

Ja niepotrzebuje zabawek w przeciwieństwie do was
 
Kiedyś lubiłem Cię , miałem do Ciebie szacunek, ale jak zobaczyłem jakie numery wywijasz tylko po to by Nas pokonać w durnej grze...
Widzisz ,że nic nie działa , poddaj się po prostu, nic innego Ci nie pozostało ,jeśli nic z całej tej "sprawy" nie wyniknie to i tak ludzie Cię zostawią.
Macie w sojuszu mocnych graczy, ale to nadal za mało. Akcji nawet nie próbujecie zrobić bo znacie jej wynik przed startem.
Nasyłanie na nas fejkarzy też nie pomogło, do czego jeszcze się zniżysz ?
 
Do góry