Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32386

Guest
Kiedyś lubiłem Cię , miałem do Ciebie szacunek, ale jak zobaczyłem jakie numery wywijasz tylko po to by Nas pokonać w durnej grze...
Widzisz ,że nic nie działa , poddaj się po prostu, nic innego Ci nie pozostało ,jeśli nic z całej tej "sprawy" nie wyniknie to i tak ludzie Cię zostawią.
Macie w sojuszu mocnych graczy, ale to nadal za mało. Akcji nawet nie próbujecie zrobić bo znacie jej wynik przed startem.
Nasyłanie na nas fejkarzy też nie pomogło, do czego jeszcze się zniżysz ?

Aż w szoku jestem że napisał że mamy "mocnych graczy" :p
I tak ja wyżej zostało już wypisane to grunt żeby się dobrze bawić :) A o koronkach czy wygraniach świata to przynajmniej ja chyba nie muszę pisać bo kto ze mną grał wie jakie mam zdanie na temat jakiś tam blaszkach czy koronkach. Zdania w tej kwesti nie zmieniłem ja mogę tylko pomóc sojuszowi spróbować wygrać świat ale do tych beznadziejnych graficznych elementów dużej wagi nie przywiązuje. Potrafię sobie bez tych elementów doskonale radzić na miarę swoich możliwości tak abym z uśmiechem mógł grać na twarzy
 

DeletedUser32386

Guest
Scr zrobiony, budzik nastawiony

Ziółek tylko oni nie spodziewają się pewnych kwesti które wynikną jak cuda ruszą. Zobaczymy jak się im ta osoba lub osoby wysypią to gdzie te cuda postawią. Ja nawet im mialem na wyspy wbijać ale już teraz wiem że za bardzo tego nie muszę robić bo po co jak to się samo zrobi :) Oni może mają kreta ale ja mam ludzi u nich z których znam od podszewki. Więc życzę wszystkim miłego grania :)
 
Tak się zacząłem zastanawiać, był w historii polskiego grepolis jakiś świat, na którym nie było żadnych przekrętów, krecenia etc?
Taka normalna walka o zwycięstwo, od początku do końca xd
 

DeletedUser32386

Guest
Tak się zacząłem zastanawiać, był w historii polskiego grepolis jakiś świat, na którym nie było żadnych przekrętów, krecenia etc?
Taka normalna walka o zwycięstwo, od początku do końca xd

Kacperek nie wiem czy był taki ale wiem jedno. To nie tylko ważne jest robienie woja, podbijanie wioch to gra w której nie tylko walka się liczy, tylko strategia. Co z tego że możesz mieć całe wyspy czerwone jak pewne prezenty ci mogą wyskoczyć w najważniejszym etapie gry....
 

DeletedUser32840

Guest
Ziółek tylko oni nie spodziewają się pewnych kwesti które wynikną jak cuda ruszą. Zobaczymy jak się im ta osoba lub osoby wysypią to gdzie te cuda postawią. Ja nawet im mialem na wyspy wbijać ale już teraz wiem że za bardzo tego nie muszę robić bo po co jak to się samo zrobi :) Oni może mają kreta ale ja mam ludzi u nich z których znam od podszewki. Więc życzę wszystkim miłego grania :)

Na Nysie też mieliśmy przegrać bo ludzie mieli wychodzić i jakoś nikt nie wyszedł:D Takie bajki to dzieciakom w przedszkolu idź opowiadaj :)
 
Kacperek nie wiem czy był taki ale wiem jedno. To nie tylko ważne jest robienie woja, podbijanie wioch to gra w której nie tylko walka się liczy, tylko strategia. Co z tego że możesz mieć całe wyspy czerwone jak pewne prezenty ci mogą wyskoczyć w najważniejszym etapie gry....
Znaczy ja bym chciał zobaczyć świat, gdzie zdecydują umiejętności i aktywność a nie pieniądze, znajomości i krzywe akcje odwalone przez innych
No ale to marzenia ściętej głowy xd
 

DeletedUser32386

Guest
Na Nysie też mieliśmy przegrać bo ludzie mieli wychodzić i jakoś nikt nie wyszedł:D Takie bajki to dzieciakom w przedszkolu idź opowiadaj :)

Idź lepiej na ts akcje zrób jakąś może tam kret nie dojdzie i nie wyśle mi info :)
bo ja czekam na jakieś pw
 

DeletedUser30526

Guest
ale się tu aferki wytworzyły, po co to, grajcie dalej jak gracie i tyle, po co spiny, ubliżanie

w grze chodzi o to by sie oderwać od rzeczywistości, jak w realu też macie spiny z każdym to ja współczuje.......
 
Do góry