Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32016

Guest
Chodz Tu jesteś tragiczny , Ty tylko rozbijać wojo umiesz a jak przychodzi trudniej to zwijasz manatki
Oj hipokryto, rozbili na tobie więcej woja niz na mnie. A co do mojego wkładu w te twoje śmieszne decyzje o odbijaniu niemal za każdym razem ubijałem jako drugi najwięcej birem ale potrafiliście się tylko czepiać co tak mało ogni dałem. Zyj sobie ta gdzie żyjesz i podnoś ego pompowaniem kasy w grepo. I odnosząc się do drugiej kwestii to dla mnie nie było trudniej, siedziałem sobie w spokojnej okolicy i tyle. Moja cierpliwość miała granicę którą przekroczyliście nieustannym czepianiem się czego to ja źle nie robię i ciągłym olewaniem tego co do Ciebie pisałem. A podczas rozbiórki pokazaliście klasę jako prowadzacy sojka gdy guru intelektualne ziółek, potrafił mnie obrażać w każdym wpisie a z waszej strony 0 reakcji. Uświadom sobie jakim miernym sojszuem jesteście skoro mimo swojego zachowania taki ziółek u was nadal jest bo to przecież dobry gracz którego starta by zabolała. W całym tym śmiesznym sojku jest tylko jedna osoba której umiejętności przewyższają moje i to napewno nie ty więc nie masz nawet prawa mnie oceniać. Z fartem kanciarzu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9349

Guest
Dominik oboje dobrze wiemym kto jak tu gra i co robi... więc lepiej nie ruszać czegoś co nie jest tego warte...
 

DeletedUser32016

Guest
Mogę ci dać na priv mistrzu i sobie porównasz ale chyba wiesz że to nie jest obiektywne zródło do oceny tego?
 

DeletedUser32016

Guest
Ale ja nie wiem:(

Mój styl gry odwzorowuje moją osobę. Przemiły młodzieniec z stylem w ktorym przewagę ma wykorzystanie jednostek morskich. Z ukłonem w stronę jednostek defensywnych jednakże siła rażenia w ataku jest niemniej imponująca dzięki jakości. Staram sie także wywierać presję na przeciwnikach prowokując ich wiadomościami oraz na forum. A dopełnienie tego jest moja skromnośc i deczko złotka na premkę. Pozdrawiam
 
Mój styl gry odwzorowuje moją osobę. Przemiły młodzieniec z stylem w ktorym przewagę ma wykorzystanie jednostek morskich. Z ukłonem w stronę jednostek defensywnych jednakże siła rażenia w ataku jest niemniej imponująca dzięki jakości. Staram sie także wywierać presję na przeciwnikach prowokując ich wiadomościami oraz na forum. A dopełnienie tego jest moja skromnośc i deczko złotka na premkę. Pozdrawiam
zapomniałeś jeszcze dodać, że latasz atakami byleby kogoś podirytować bo wiesz, że jest zajęty w tym momencie w którym latasz xD
 

DeletedUser32016

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry