Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Ale kotek to ładne słowo, fakt połączenie słowa na "k" i "d" jest trochę niemiłe :c
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
liderem będzie Żan zobaczysz:D ma predyspozycje gdyż jest oderwany od pługa

Żanik co do tsa to wchodze na niego tylko jak robimy akcje, normalnie profesjonalnie z synchro i nałożonym kolonem na ognie a nie to co wy robicie od 2 miesięcy czyli fejkowanie w kilkanaście osób jednego gracza bo nie potraficie sobie z nim poradzić.. wprowadziliście nowy styl gry na który mówi się żenujący;) raz wam wyszło bo mam ważniejsze sprawy w realu niż pikselowe wioski z którymi się męczyliście od dłuższego czasu.. ale już niedługo znowu będziecie płakać na forum że boty bo to jedyne wasze wyjaśnienie utraty miasta;)
 
Ostatnia edycja:
liderem będzie Żan zobaczysz:D ma predyspozycje gdyż jest oderwany od pługa

Żanik co do tsa to wchodze na niego tylko jak robimy akcje, normalnie profesjonalnie z synchro i nałożonym kolonem na ognie a nie to co wy robicie od 2 miesięcy czyli fejkowanie w kilkanaście osób jednego gracza bo nie potraficie sobie z nim poradzić.. wprowadziliście nowy styl gry na który mówi się żenujący;) raz wam wyszło bo mam ważniejsze sprawy w realu niż pikselowe wioski z którymi się męczyliście od dłuższego czasu.. ale już niedługo znowu będziecie płakać na forum że boty bo to jedyne wasze wyjaśnienie utraty miasta;)
Fejki są spowodowane bezradnością i to się ciągnie z świata na świat :)
 

DeletedUser15394

Guest
No bo tylko wy takie mocne synchro robicie ;/ dziwne że nikt inny się jeszcze tego nie nauczył
 

DeletedUser32016

Guest
Rzekłbym że na synopie wyższy poziom, dobrze że panowie autobotowie sobie poszli z niej na messynę grać bo zaniżali poziom
 
No bo tylko wy takie mocne synchro robicie ;/ dziwne że nikt inny się jeszcze tego nie nauczył

Kiedyś też się nie mogłem nadziwić jak na mnie akcje robili i tak samo mówiłem ,że na botach mnie jadą , a co najśmieszniejsze to byli to gracze ,którzy są w oldbojach , nie wszyscy ale niektórzy. Okazuje się ,że wiedzieli szybciej jak robić synchro od nas, a teraz oskarżają nas o boty zamiast swoich kolegów z drużyny nauczyć korzystania z planera i ramki aktywności.
 

DeletedUser27213

Guest
Ziółka to proszę Mi tutaj nie obrażać i nie poruszać jego osoby.
 
Do góry