Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser27213

Guest
Adaś te 3k birem w każdej wiosce nie zahamuje Nas od dalszych prób podboi,to świadczy tylko o Twojej słabości,bo musimy więcej ogni dać dalszych i wtedy Twój sojusz ma czas na reakcje,bo te Twoje cofki jak na gracza roku to porażka jak lecą 2 kolony,jak już wiemy tylko potrafisz podbijać jak kogoś nie ma,apka nie zareaguje,albo mocno śpi,tak to jesteś malutki. ps.(jak Twoja część pewna ciała,jak to Ola powiedziała kiedyś)
 
Widze, ze pod parasolem Grzesia i podczas eventu sie Oldusie znow wielkie poczuly ;)
Specjalisci od podbijania aktywnych graczy ...

A te Twoje masy sa po prostu zenujace ...
 
Ostatnia edycja:
Adaś te 3k birem w każdej wiosce nie zahamuje Nas od dalszych prób podboi,to świadczy tylko o Twojej słabości,bo musimy więcej ogni dać dalszych i wtedy Twój sojusz ma czas na reakcje,bo te Twoje cofki jak na gracza roku to porażka jak lecą 2 kolony,jak już wiemy tylko potrafisz podbijać jak kogoś nie ma,apka nie zareaguje,albo mocno śpi,tak to jesteś malutki. ps.(jak Twoja część pewna ciała,jak to Ola powiedziała kiedyś)
99% waszych graczy nie wytrzymała by na froncie gdyby byli w mojej sytuacji więc przestań już wylewać żale. Wystarczy was parę dni pofejkowac tak jak to robiło spqr i plakaliscie jak dzieci. Ja jestem fejkowany od 2 miesięcy i jakoś nie płacze, codziennie budzenie w nocy jak nie przez was to przez vvv. I przestań kłamać bo podbilem wam większość miast na żywca. To że zdarzyło się wbić do kogoś kogo nie bylo nie świadczy że tylko tak robię. To że tobie na śpiocha zabrałem miasto nie oznacza że wszyscy tak tracą. Btw już w sojuszu nie chcą wysłuchiwać twojego płaczu że przyleciałeś na forum ogólne?
 
Jakbyście potrafili grać i robić synchro nie musielibyście nikogo męczyć fejkami ale tak jak to napisał już Mati to wasz akt desperacji i bezsilności że jeden gracz was leje.

tak to jesteś malutki. ps.(jak Twoja część pewna ciała,jak to Ola powiedziała kiedyś)

Nie ładnie tak kłamać że kiedykolwiek Ola coś takiego powiedziała ale spokojnie przekazałem jej te słowa. Skomentuje to tak, Ola nie rozmawia z wami na mój temat dlatego do dziś mimo że grałem z wami 4 światy nie wiecie o mnie nic i to was bardzo boli.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15394

Guest
Jakby ktoś z mojej ekipy doszedł do wroga to by nie spał ani chwili :D
 

DeletedUser15394

Guest
Nie wiem, ja nikogo nie fejkuje i nie chce czytać tych twoich tłumaczeń ;p zjedz snikersa
 
Ps Żanik nie wstawię tego co napisała mi Ola z uwagi na wulgaryzmy, nie chce wakacji ale na grupie jeśli jesteś to szykuj się na pojazd za te słowa które napisałeś. Mi to rybka co piszesz bo mnie nie znasz tak jak większość graczy kroniki a opinia takich ludzi dla mnie jest do tego co papier toaletowy.

Nie wiem, ja nikogo nie fejkuje i nie chce czytać tych twoich tłumaczeń ;p zjedz snikersa

To nie czytaj.
 

DeletedUser15394

Guest
To bym musiał na forum nie wchodzić a dla takiego zawodnika roku to chyba się nie opłaca tak ryzykować ;p
 

DeletedUser15394

Guest
Masz rację za tamtych czasów mało kto umiał grać teraz wyższy poziom jest i ciężko się wybić :)
 
Do góry