Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32230

Guest
Więcej tych graczy zgarniajcie żeby ten event wygrać. Bo 2 własne sojusze i złoto muldka nie wystarcza hahaha
 

DeletedUser32230

Guest
Łatwo jak klepanie veni ? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32230

Guest
Nie, ja stosuje twoją taktykę wegetowanie przez server i załapywania się pod koniec na wygraną mistrzu :p
 

DeletedUser27213

Guest
Nie ważne jak,ważne,ze wygrali event,w tej grze już nie ma żadnych zasad. Przegraliscie event,więc nie jesteście godni grać pod ta nazwą,Kronika,nie przegrywała eventów.
 

DeletedUser15394

Guest
Polo ja podbiłem miasto autobotom a ty podbiłeś swoim byłym kolegom?:p
 

DeletedUser27799

Guest
Nie ważne jak,ważne,ze wygrali event,w tej grze już nie ma żadnych zasad. Przegraliscie event,więc nie jesteście godni grać pod ta nazwą,Kronika,nie przegrywała eventów.

Jesteśmy takie słupy jak Kronika to nazwa nam pasuje :DD


Polo ja podbiłem miasto autobotom a ty podbiłeś swoim byłym kolegom?:p

W bonie jak ktoś śpi, wojownik z Ciebie jak z muldka strateg
 

DeletedUser15394

Guest
Temu co podbiłem to i w dzień pewnie by siadło, ostatnio na złotych z 3h leciałem ogniami na to miasto co siwy zabrał już i 700 coś birem zbiłem mu więc bez różnicy ;p
 

DeletedUser32016

Guest
Wiesz co to był plan? Pospać sobie po nocnym oglądaniu filmów ale grzesiu mnie o 10 obudził bo coś się chciał chyba żalić przez telefon. Nawet takie coś mi zepsuł
 

DeletedUser27213

Guest
Jednak zmiana nazwy sojuszu pomaga od razu VVV dostało kilkanaście kolonów.gratki dla Kroniki. musicie trzymać fason pod taka nazwą.
 

DeletedUser32230

Guest
To pokazuje jedno vvv bedzki dostało, Old boję to samo. Kto by cudaków nie wygrał każdy wie jaki sojusz jest najlepszy.
 
Do góry