Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32016

Guest
Nikt tego nie napisał to może ja:

Oldboje sprzedały się za koronkę11!11!!11

Przechwytywanie.JPG
Komentarz w celach humorystycznych, no offence
 

DeletedUser27213

Guest
Tak nie będzie,bo inny jest plan.Osoby wtajemniczone wiedza jaki,reszta dowie się w odpowiednim czasie .Ty i tak nie będziesz na wyspie z budową cudów,wszystkiego dowiesz się w odpowiednim czasie.;)
 

DeletedUser32230

Guest
Mój dziadek palił, palił całe życie. W moje 14 urodziny ojciec zabrał go na stronę i poważnym tonem oznajmij. Tato skończ z tym, twój wnuk potrzebuje dziadka. Dziadek ze łzami w oczach wyrzucił paczkę do toalety i obiecał skończyć z paleniem. Niestety rok później zmarł na raka. Ja mam 20 lat, nigdy nie miałem papierosa nawet w buzi mimo to I TAK MAM RAKA CZYTAJĄC TE TWOJE WYPOCINY
ŻAN BENUA
 

DeletedUser27213

Guest
Mój dziadek palił, palił całe życie. W moje 14 urodziny ojciec zabrał go na stronę i poważnym tonem oznajmij. Tato skończ z tym, twój wnuk potrzebuje dziadka. Dziadek ze łzami w oczach wyrzucił paczkę do toalety i obiecał skończyć z paleniem. Niestety rok później zmarł na raka. Ja mam 20 lat, nigdy nie miałem papierosa nawet w buzi mimo to I TAK MAM RAKA CZYTAJĄC TE TWOJE WYPOCINY
ŻAN BENUA
Jak już tak opowiadasz o rodzinie to widać ile warte było słowo Twojego dziadka,ale znając,życie,to jak to nazywasz ,,WYPOCINY,, wymyśliłeś na biegu,bo jesteś w takim wieku.Wzrok mam dobry,ale jak chciałeś się Capsem dowartościować to spoko,Ja i tak mam wywalone na to i wiem Swoje.Dam Ci Like pewnie tego oczekujesz tym wpisem.Rozumiem to,że chcesz jakoś zaistnieć i być lubiany i dowartościowany.
 
Do góry