Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32230

Guest
Wpisem liczyłem że znikniesz na jakiś czas i przestaniesz roznosić tego raka którym zarażasz swoimi wpisami. Niestety nie udało się :\
 

DeletedUser32230

Guest
Jak już ci tak bardzo zależy na tych like to też ci nie pożałuje :p
 
Hm pożyjemy zobaczymy i ten... Kto powiedział, że chce być na wyspie z cudakiem? XD

Nawet na Pando nie miałam na to aspiracji xD tylko na Hermonnasie miałam wioski na wyspach z cudakami ale to jak mój sojusz z nudy pod sam koniec zaczął sobie cudaki budować dla funu jak paktowicz już dawno świat wygrał xD... No i na Olincie przez krótki moment chciałam... A teraz? Aktualnie wcale mi na tym nie zależy. Chce tylko doczekać końca świata i zobaczyć jak nie wygrywa go Veni Vidi Vici ^^
 

DeletedUser32016

Guest
Ziółek jest tak dobry że nie potrzebuje premki xd

to kiedy wchodzisz mnie sklepać, dasz mi jeszcze jakiś czas na rozwój ?
 

DeletedUser32016

Guest
Racja, tego jednego z wielkich wywodów ziółka nigdy nie pojąłem.Od teraz będę lepszym graczem będącym się wzorować na ziółku
 

DeletedUser32016

Guest
Może pozwolę zatem wtrącić swoją interpretację. Ziółek dzięki swojemu zaangażowaniu jak i poświeceniu był najlepszym graczem tego serwera lecz dla takich prostych osób jak my jest to niepojęte, a to dlaczego? Bo ziółek to nie tylko nick, to już stan umysłu na który wszedł dzięki wieloletniemu analizowaniu nowych i jakże złożonych informacji typu:"Jeden fejk to mało, 80 średnio, 200 w sam raz" Badając wszystkie możliwe style doszedł do wnioski że lepsze jest wysłanie 10 kolonów na przestrzeni 5 minut niż jednego z synchro. Tego sam jeszcze nie pojąłem ale staram się to rozpisac w paincie. Kwestia osób współgrających z nim, znając styl ziółka nie trudno odgadnąć nam to iż woli obracać się w towarzystwie podobnych sobie, a to czemu ? Ponieważ stworzył myśl przewodnią :"Lepiej słać małe ataki niż duże i robić to często w dużych ilościach"


wincyj mi się pisać nie chce i mam nadzeję -Ziółek - że trafnie odebrałem to co chciałeś przekazać
 

DeletedUser24262

Guest
Może pozwolę zatem wtrącić swoją interpretację. Ziółek dzięki swojemu zaangażowaniu jak i poświeceniu był najlepszym graczem tego serwera lecz dla takich prostych osób jak my jest to niepojęte, a to dlaczego? Bo ziółek to nie tylko nick, to już stan umysłu na który wszedł dzięki wieloletniemu analizowaniu nowych i jakże złożonych informacji typu:"Jeden fejk to mało, 80 średnio, 200 w sam raz" Badając wszystkie możliwe style doszedł do wnioski że lepsze jest wysłanie 10 kolonów na przestrzeni 5 minut niż jednego z synchro. Tego sam jeszcze nie pojąłem ale staram się to rozpisac w paincie. Kwestia osób współgrających z nim, znając styl ziółka nie trudno odgadnąć nam to iż woli obracać się w towarzystwie podobnych sobie, a to czemu ? Ponieważ stworzył myśl przewodnią :"Lepiej słać małe ataki niż duże i robić to często w dużych ilościach"


wincyj mi się pisać nie chce i mam nadzeję -Ziółek - że trafnie odebrałem to co chciałeś przekazać
Ta taktyka była również stosowana przy odbijaniu, po 5 sztuk z każdej paczki mogłoby się wydawać że przy tylu atakach padnie ale wystarczyło zobaczyć że ziółek leci i zostawić 100 birem na okupce.
Pytanie czy to było odbijanie czy ziółek też nie lubił graczy ze swojego sojuszu i ich fejkował za to że dostali klocka?
 

DeletedUser32016

Guest
Ta taktyka była również stosowana przy odbijaniu, po 5 sztuk z każdej paczki mogłoby się wydawać że przy tylu atakach padnie ale wystarczyło zobaczyć że ziółek leci i zostawić 100 birem na okupce.
Pytanie czy to było odbijanie czy ziółek też nie lubił graczy ze swojego sojuszu i ich fejkował za to że dostali klocka?
Ty no nw, sam latałem wam fejkami na okupki xd a to drugie zdanie to złoto xd
 

DeletedUser22531

Guest
Chodz tu pamietaj patologii nie da sie wybic to nie ognie ktore ci rozwalili a nie ty masz slaba pamiec zapomnialem
 

DeletedUser32016

Guest
Tak, więcej ogni mi ubili niż ty przez cały świat zdążyłeś zrobić :p

Edit. w sensie mało xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry