Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser15394

Guest
Brawo panowie - tak dziwnego świata jeszcze nie widziałem i jeszcze ten brak slota na drugim xd
 

DeletedUser32386

Guest
Kronika z krecikiem i zresztą już by była zablokowana ale brakło slota i mieliby po cudach. No cóż fajny świat nawet bez względu już na to kto wygra :)
 

DeletedUser15394

Guest
Pysio jak zwykle najwięcej do powiedzenia - lepiej tam soja pilnuj bo słyszałem że się rozpada powoli pod naciskiem naleśników a vvv się nie rozpadło po kilku miesiącach nawet ;/
 

DeletedUser15394

Guest
A ty znowu na mnie? Przecież za godzine masowe szaraki będą - i znowu napiszę że nie wierzyłem w cuda vvv i nie jednej osobie to pisałem i mówiłem mam prawie najmniej miast w sojuszu a nie zgadniesz który w sypaniu jestem :p Ja tam z siebie jestem zadowolony :) a to że ludziom brak pokory i szacunku do innych to już inna sprawa ^^ I też słabo chyba doinformowany jesteś ja działam bez planu :D
 
Pysio jak zwykle najwięcej do powiedzenia - lepiej tam soja pilnuj bo słyszałem że się rozpada powoli pod naciskiem naleśników a vvv się nie rozpadło po kilku miesiącach nawet ;/
Powerek ogarnia sojusz, ja bije słupów, taki podział ról więc jak chcesz coś sobie wyjaśnić albo zabłysnąć zapraszam na m54, w końcu będziesz miał szansę pokazać jaki to z Ciebie wybitny gracz, tylko żebyś odrazu nie zaczął płakać na ogólnym że nie grasz tu na serio i się nie starasz jak to masz w zwyczaju :)
 

DeletedUser29689

Guest
Jak ktoś ma odpaloną nereidke i chce sie podzielić to zapraszam na PW :cool:
 

DeletedUser27799

Guest
1544b3893eacc63e5ab3aa62e7c7258c.png
Z 1k harpii jeszcze do tego
 
Do góry