Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32386

Guest
Krecik spał jakbyście nie wierzyli A wy go oskarżyliście że kreci. Qbek też mówił że przed cudami odejdę do czerwonych albo wywinę jakiś numer. Tylko ja jestem wierny i nawet jak przegrywamy I jest źle to gram do końca w jednym sojuszu. Szkoda tylko mi jest maliny z sojuszu czerwonych. Bo jedyny gościu z którym się dogadałem że nie atakujemy Siebie w bonusie :) Rapki można udostępnić. Wiedzielismy od północy że go nie ma. Wystarczyło wstawić podglądowego i cała reszta poszła jak z płatka. Pozdrawiam Siwego. W sobotę oddajesz wioskę :)
 
Chciałbym pogratulować VVV zwycięstwa bez względu na okoliczności.
Czy zostały sprzedane cuda czy nie zostały , czy może stało się coś innego , a może faktycznie to była świetnie zorganizowana akcja , nie dowiemy się nigdy, osoba która wie jak to wszystko się wydarzyło jest krecik , ale któż mu teraz zaufa ? Raczej nikt.

W każdym bądź razie takiego zwrotu akcji przy budowie cudów chyba nie było na żadnym świecie , co czyni go wyjątkowym.

Pozdrawiam :)
 

DeletedUser15394

Guest
Racja takiego świata jeszcze nie było i pewnie długo nie będzie, wczoraj ludzie już się poddali, przestali sure sypać a jeden nawet wyszedł z soja a dzisiaj role się odwracają :)
 

DeletedUser32386

Guest
Aż mi smutno tego Krecika jest. I powtórzę jeszcze raz że krecik się nie sprzedał. A po czerwonych nic innego nie można się spodziewać obrazić to oni pierwsi są do tego. Na nysie też tak grali. Niesamowity rygor w sojuszu a broń boże stracić gdzieś miasto.... Damy rapki do wglądu po prostu nie było go to zrobiliśmy synchro na wiochy i skończyło się jak się skończyło. Najpierw obwiniali iskrę teraz Krecika pisząc że sprzedajny
 

DeletedUser32386

Guest
Krecik bo napisałeś wulgaryzm z gwiazdką A takie posty są usuwane
 

DeletedUser15394

Guest
Jakbym był radnym czy coś to bym zaproponował wszystkim żeby korony dostali za dobrą walkę ale że jestem pionek tylko inaczej profesjonalny sypacz sury na cudaki to nic nie powiem :)
 

DeletedUser31788

Guest
Szybko działają szkoda że tak gra szybko nie chodzi dobra kij nie chce mi się pisać tego 2 raz
A co do twojej poprzedniej wypowiedzi pokaż mi Vilkord rapek kiedy zaatakowalem Cię w bonusie
 

DeletedUser32386

Guest
Szybko działają szkoda że tak gra szybko nie chodzi dobra kij nie chce mi się pisać tego 2 raz
A co do twojej poprzedniej wypowiedzi pokaż mi Vilkord rapek kiedy zaatakowalem Cię w bonusie
Krecik to już taka gra jest że na cuda to się w bonusie wbija. I siwysłup I Sladox przeciez w bonusach powchodzili kolonami. Krecik i jeszcze jedno już by wczoraj mogło być źle tylko zapomniałem kolona wycofać z innej okupacji bo brakło slota I byś już wczoraj dwa kolony miał A tak to tylko jeden był.. Pokazałeś chyba rapek jak wszedłem kolonem tylko sie odbiłem
 

DeletedUser31788

Guest
Ja wiem ale tak jak pisałem z lapka ino miałem żeby wyłączy alarmu A jak wstałem to już miałem scine gry
Zawsze było wstawane na kolony w nocy czy twoje czy fabiana itd
 

DeletedUser32386

Guest
Jeszcze nie wygraliśmy po pierwsze. Tutaj wszystko się zmienia jak w kalejdoakopie
 

DeletedUser15394

Guest
Ja napisałem jak bym miał prawo głosu po takiej walce na koronę każdy zasłużył w mniejszym lub większym stopniu a świata nie ma co ciągnąć miesiącami
Ale co ja mogę:D
 
Do góry