Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser27401

Guest
Przestancie się chęłpic popełniły Boty błąd że nierozebrały Krecika , Mati nikt nic niekupywał ,Ja sam rano wstałem i myślałem że znowu mam kolona bo spałem jak zabity .Pogratulować tylko Siwemu złej decyzji że nierozebrał krecika ,a tak ogólnie to dzięki za walkę ja kończę tutaj bez wygranej pomogłem ile mogłem i zawaliłem też dużo tak że przepraszam wszystkich kogo uraziłem pozdrawiam .
 
Świat się jeszcze nie skończył a ja powtórzę to co już pisałem, jeśli ktoś ma odbić cudaki to wy i kibicuję mocno. Messyna pewnie potrwa jeszcze z parę miesięcy, dacie radę :)
 
ja czekam na definitywny koniec tego serwera i raczej bayo grepo... popytam tylko może za jakiś czas znajomych jak im się nowe zakończenie podoba, ale hm... całokształt moich dwóch lat gry od powrotu po rocznej przerwie od gry po Tebach... i no całokształt wszelkich różnych wydarzeń które miały miejsce na tych serwerach, gdzie lepiej lub gorzej grałam... dla mnie to za dużo... i stąd przyda się albo defintywny koniec albo bardzo długi odwyk

jestem jeszcze ciekawa co w końcu postanowi moja ekipa... bo może jeszcze coś się zmieni o 180 stopni... przydałoby się....

Jeśli nie, to gratuluję wygranym, choć cała ta ich wygrana pozostawia wyłącznie niesmak
 

DeletedUser15394

Guest
Potrwa bo są handlarze - bez względu na wynik to sporo osób skończy zapewne za tydzień
 
Do góry