Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser28924

Guest
Nie ma co się denerwować dadzą kolejny event i wszyscy happy A że serwer staje w poprzeg to szczegół:)
 
broncie krecika ile chcecie, mega aktywny gracz przez caly serwer , najpierw nie zauwazyl , ze u mnie na cudaku padla czujka ... ok bywa
ocknal sie jak kolon po 40 minutach byl obstawiony
ale jak mowie bywa.. sama zalepilam ... wczoraj traci miasto na jednym cudaku ... ostrzezony , ze bedzie odwet , ze jest potencjalnym celem wpuszcza Was na 3 ? gdzie przez caly serwer reagowal na pierdniecie muchy ?

tu nie trzeba miec dodow zeby stwierdzic , ze to bylo ustawione ...

0 23 z minutami altywny na messngerze jeszcze a chwile pozniej mu Fabian podgladowego klocka daje ?
od 4:28 czyta co sie dzieje i dalej udaje , ze go nie ma ?

Gratuluje wygranej, jedyne co sie nasuwa to , ze byl podstawiony od samego poczatku .... nasz blad , ze chlopaki zostawili na cudakach kogos kto wczesniej z nimi nie gral ..
 
To na nysie pewnie wasza dominacja była uczciwa ;p

a nei byla ?
nikogo nie kupilismy i nikt sie nie sprzedal , nie przypominam sobie zeby ktos od przeciwnikow do nas przeszedl

doadm jeszcze a bylo pisane po naszych graczach kto odejdzie zeby nam sie nie udalo ...
teorie Vilkorda o rygorze i awanturach za stracone miasta to tez nie wiem skad sie wziely , no ale coz o atmosferze z reguly mowia labo ci ktorzy z nami nie grali albo slupy co. nic nie potrafia ;)
 

DeletedUser15394

Guest
Chodzi mi o to jak masowo na jednym graczu się ciągle rozbijaliście - przynajmniej jak tam na moralce jeszcze siedziałem no ale tak dominacja wygląda
 

DeletedUser32386

Guest
Kiedyś lubiłem Cię , miałem do Ciebie szacunek, ale jak zobaczyłem jakie numery wywijasz tylko po to by Nas pokonać w durnej grze...
Widzisz ,że nic nie działa , poddaj się po prostu, nic innego Ci nie pozostało ,jeśli nic z całej tej "sprawy" nie wyniknie to i tak ludzie Cię zostawią.
Macie w sojuszu mocnych graczy, ale to nadal za mało. Akcji nawet nie próbujecie zrobić bo znacie jej wynik przed startem.
Nasyłanie na nas fejkarzy też nie pomogło, do czego jeszcze się zniżysz ?

Sojusz który był największą masówką czyt. VVV wygra świat :) Mati jak to skomentujesz?
 

DeletedUser32386

Guest
Ziółek tylko oni nie spodziewają się pewnych kwesti które wynikną jak cuda ruszą. Zobaczymy jak się im ta osoba lub osoby wysypią to gdzie te cuda postawią. Ja nawet im mialem na wyspy wbijać ale już teraz wiem że za bardzo tego nie muszę robić bo po co jak to się samo zrobi :) Oni może mają kreta ale ja mam ludzi u nich z których znam od podszewki. Więc życzę wszystkim miłego grania :)

Hmm aż się samo nasuwa teraz hasło że chodziło mi tutaj o krecika, ale krecika nawet nie znam :(
 

DeletedUser28924

Guest
Tak było złomowanie jako element taktyki granie morelami również Ale cóż taki system zakończenia świata i ustawienia świata dzisiaj czytałem troszkę forum na abderze i tam też nikt z tym się nie krył że robił wszystko żeby jak najwięcej slotow zdobyć
 

DeletedUser32386

Guest
broncie krecika ile chcecie, mega aktywny gracz przez caly serwer , najpierw nie zauwazyl , ze u mnie na cudaku padla czujka ... ok bywa
ocknal sie jak kolon po 40 minutach byl obstawiony
ale jak mowie bywa.. sama zalepilam ... wczoraj traci miasto na jednym cudaku ... ostrzezony , ze bedzie odwet , ze jest potencjalnym celem wpuszcza Was na 3 ? gdzie przez caly serwer reagowal na pierdniecie muchy ?

tu nie trzeba miec dodow zeby stwierdzic , ze to bylo ustawione ...
0 23 z minutami altywny na messngerze jeszcze a chwile pozniej mu Fabian podgladowego klocka daje ?
od 4:28 czyta co sie dzieje i dalej udaje , ze go nie ma ?

Gratuluje wygranej, jedyne co sie nasuwa to , ze byl podstawiony od samego poczatku .... nasz blad , ze chlopaki zostawili na cudakach kogos kto wczesniej z nimi nie gral ..

Powiem ci że jak bym dostał 3 kolony na każdą inną wyspę cudaczną to sam bym nie wiedział co mam zrobić. A po drugie lecąc kolonami do niego ryzykowalismy że nie wejdą bo po skanach widać było że 15-30 minut temu musiał być na grze bo prawie wogóle surowców nie było.
 

DeletedUser15394

Guest
Na synopie robią to samo a ja zrezygnowałem bo nie chce takiej wygranej
 
Do góry