Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

a tak zapytam , bo tak balo na Abderze , to wy myslicie , ze u nas tak bylo na Nysie ?
ze sojusz dostawal prikaz na kim ma sie zlomowac ?

no coz nie bylo ...

ja np wiekszosc punktow z jednorazowego zlomowania mialam z Waszego gracza jak konczyl

ale coz ...
 
no i nawet jak bylo to kilku graczy z czolowki , wiesz ile na slota trzeba przy duzej ilosci miast

na abderze jak gralam to bylo co 3 dni na kims innym
ludzie zamiast grac robii kolony na zlomowanie

my na nysie mimo tego normlanie walczylismy , jak juz ktos cos rozwalam to z zaplecza nieprzydatnego a nei frontowki a potem o cholera nija mnie ..

na zlotych nabic 3 miliony przy okazji dbrego odbijania nie jest problemem , bo czesto sie te rzeczy laczylo , bylo grube odbijanie z kradziejkami zlote i przy okazji zlom

ale wy wiecie lepiej


na dobrym odbijaniu mozna bylo bez zlomu ponad milion zgarnac jak sie deffem gralo( na zlotych)
 
Sojusz który był największą masówką czyt. VVV wygra świat :) Mati jak to skomentujesz?

skomentowałem parę postów wyżej składając gratulację.

Co do tego starego postu to zdania nie zmieniłem , w akcjach na aktywnych nie macie podjazdu ani do nas ani do oldów , wygrana świata tego nie zmieniła.
Szczególnie sposób w jaki wygraliście nie jest powodem do dumy.

To miłej zabawy życzę wszystkim, czas pomalować się na szaro i wypocząć jak się należy , bo w tej grze ostatnimi czasy czułem się jakbym pracował a nie grał.
 

DeletedUser29689

Guest
Co do Nysy, PW było potrzebne a że wy nie byliście wstanie wstawić nam kolona to brak PW z naszego odbijania. Plus że wy nie mieliście podjazdu odbić naszych kolonów to brak PW z waszego odbijania. Więc klepalismy PW na sobie i przy okazji klepiąc was, nie przypominam sobie żeby przez rozbijanie zabrakło nam woja na was. Pozderki może pokażcie lepszy poziom walki na świecie z nowym zakończeniem co wątpię ;)
 
nie rozumiem waszych problemów o grze Fair Play ...
na wojnie (od IIWŚ) nie ma takiego pojęcia , ludzie się zmienili "honorowe rycerstwo już dawno wymarło" ,
jest to gra strategiczna nie oczekujecie że ktoś będzie grał fair ... każde posunięcie które doprowadza do wygrania jednej ze stron jest w pełni akceptowane czy jest ono moralne czy też nie ...
jeżeli oczekujecie gry fair play pograjcie sobie w szachy
a na wyspy z cudakami wpuszcza się wyłącznie graczy z którymi już wcześniej się grało i ma się do nich zaufanie ...
 

DeletedUser15394

Guest
Na taki mocarny sojusz jak wasz to nie było wyjścia ;/ spqr wam zostawiliśmy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
skomentowałem parę postów wyżej składając gratulację.

Co do tego starego postu to zdania nie zmieniłem , w akcjach na aktywnych nie macie podjazdu ani do nas ani do oldów , wygrana świata tego nie zmieniła.
Szczególnie sposób w jaki wygraliście nie jest powodem do dumy.
Podobnie może być na berytosie. Sojusz co nic nie pokazał po za nocnym fejkowaniem i nieudanym odbijaniem.
 
Nie wiem jak Wy ale przeczytałem ciekawe ogłoszenie (nowego/starego) paragrafu z regulaminu dotyczącego wykorzystywaniu błędów w grze.
Muszę wszystkich zmartwić na Messynie że prawdopodobnie 95% graczy go wykorzystywało, wykorzystuje lub wykorzysta nawet nieświadomie, ze względu na to że większa ilość ataków laguje serwer :D
Także grajcie szybciej zanim każdy bana załapie w związku z wadliwością serwerów :D
 
Jestem ciekaw jak wtedy będzie wyglądać świat z nowym zakończeniem gdzie trzeba rozbić spory bunkier, a co za tym idzie puścić sporo ataków.
 
Do góry