Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser33804

Guest
Najlepszym rozwiązaniem było by: "zakaz wystawiania trutek na gryzonie"
k_kwiaty.gif

, niebawem mogą okazać się one (gryzonie) na wagę złota.
pieniazek.gif


Nie mogę się już doczekać aż skrypt się zakończy
, zostało jeszcze 17 dni.
Ciekawe czy ktoś zatęskni.
placze.gif
 
Mati5243
Ale cie poniosło "zabijać" w każdej grze musisz czuć klimat a to jest strategia wojenna nie simsy czy wyścigi lub symulator farmy ale raczej nie masz pojecia co to jest klimat :p tyle w temacie
 
A jak rodzina z gry o tron panie kolego na tym wyszła to pan był łaskaw zapomnieć .Polecam przeczytać ksiązkę oprócz filmu wiem to czasem trudne jest a filmy historyczne śą owszem brutalne bo to takie czasy były ale zasady i honor były zawsze obecne niezależnie od epoki
 

DeletedUser27401

Guest
Kompleksy mularda, dobre nasz grepolisowy celebryto, moge prosić o autograf? Twierdzisz ze nic nie zrobisz i jesteś od razu najgorszy.. No sory kazdy świat na ktoeym sie pojawiasz ciagnie za soba jakias kupe.. Niejasności delikarnie ujmując, dobrze pamietam twoje slowa ja i moich 15 ludzi "zrobilo by z wami co chce" jak widzimy nie bo jedyny twoj sposob na wygrana to kupienie dziecku pakietu goldzika i od mlody myrda z podniecenia ogonkiem i ma cie za boga,a ze dzisiejsza młodzieży ma w powazaniu jakiekolwiek zasady, to masz pole do popisu, a te twoje slawne slowa ze jak cie znajde to zobaczysz zostaw dla siebie.
Dzięki za to że taki popularny jestem , jak z ciebie taki super grajek to zapraszam na jesień dam ci linka możesz się ze mną spróbować ja rekawice podejmnę i możesz wziąść Siwego do pary bo w końcu taki słabeusz ze mnie jest chętnie zobacze jak mi zabierzecie miasta , a co do goldzika to chyba bardziej tobie żal że go niedostaniesz odemnie
 
A jak rodzina z gry o tron panie kolego na tym wyszła to pan był łaskaw zapomnieć .Polecam przeczytać ksiązkę oprócz filmu wiem to czasem trudne jest a filmy historyczne śą owszem brutalne bo to takie czasy były ale zasady i honor były zawsze obecne niezależnie od epoki
Czytam ciekawsze ksiażki jak Richard Dawkins - rzeka genów lub Richard Dawkins bóg urojony
 
A ty siwy chyba nie wiesz co to jest wojna to sobie zobacz filmy historyczne były brutalne i bez zasad tylko panować nad światem sie liczyło lub królestwem .... ale co ty wiesz pewnie cartoon network ciagle ogladałes i nie wiesz co to jest wojna ;p polecam film GRA O TRON to zobaczysz ze nawet rodzina sie zdradzała by osiągnąć cel :)

co to za głupkowate porównanie xD
 
Dzięki za to że taki popularny jestem , jak z ciebie taki super grajek to zapraszam na jesień dam ci linka możesz się ze mną spróbować ja rekawice podejmnę i możesz wziąść Siwego do pary bo w końcu taki słabeusz ze mnie jest chętnie zobacze jak mi zabierzecie miasta , a co do goldzika to chyba bardziej tobie żal że go niedostaniesz odemnie
na szczescie mnie na niego stac,w porownaniu do dzieciaczków których nim karmisz tworza ten swój kult XDDD
no raczje jestes przecietniakiem,prowadzisz jakis spis za ile golda zabrales komus wioske????
ten byl latwy lewdo 2k wywalilem
oo ten troche sie postareal musialem 5k wydac
naprawde zajebiaszcza przyjemnosc,i jest powod do pompowania sie jaki to dobry nie jestem,wiadoma sprawa ze kazdego raczje zajedziesz ta taktyczka,
no i pisalem zebys sobie daowal pompowanie,jak ci znajde to zobaczysz,bo to juz nudne jest,wiadomo ze jak sie spotkamy to na pewnno nie po jednej stronie barykady
 
Jak człowiek przegrywa to wszystko napisze że kupilismy gracza lub że grał z nami byle sie nie przyznać do przegranej .....Tak udawaliście bohaterów jak czytam forum od poczatku MY wygramy , jestesmy najlepsi haha aż nie wytrzymali i szaraki sie porobiły a reszta zakończyła gre tak was vvv zdeptało :D:D:D nie mów hop póki nie przeskoczysz .A ty siwy chyba nie wiesz co to jest wojna to sobie zobacz filmy historyczne były brutalne i bez zasad tylko panować nad światem sie liczyło lub królestwem .... ale co ty wiesz pewnie cartoon network ciagle ogladałes i nie wiesz co to jest wojna ;p polecam film GRA O TRON to zobaczysz ze nawet rodzina sie zdradzała by osiągnąć cel :) a jak nie potrafićie grac w gry wojenne to zagrajcie w farma symulator tam bedziesz sobie orać pole z kolegami i bedziecie mieć zasady czarno na białym :p
Co z moim hamburgerem? nadal nie dostałam
 
I koniec na tym świecie gry :) podbiłem 144 miasta straciłem 0 . Jak zaczyna się nowy świat a stary się nie zakończył to wtedy aktywność graczy spada i musisz grać za 10 wszystkich atakować a co najlepsze to nikt mnie nie atakował i zaczynało być nudno wiec stwierdziłem ze nie ma sensu tutaj grać . NaRa
 
Chyba forum ci się pomyliło ;) Nie dawaj takich postów tutaj, może się to obrócić przeciwko tobie
 
Ostatnia edycja:
Do góry