Metin2 priv

DeletedUser

Guest
Kto z was gra w jakiegoś priva metin2?

Ja nabijam w iMetin <ciach - link>. Zakładam niedługo konto na Metin5 <ciach - link> s1 i s2 ale nie chce mi się klientów ciągnąć ;)

Zakaz postowania linków! //Danielo381
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Metin2 priv

Ja grałem na XenoXMT2, Metin2.pl, iMetin, Metin5, AuroraMT2, AvalonMT2, DragonMT2; i jeszcze tam coś było ;) Gra nie opłaca się, dookoła hakerzy, oszuści i hacki. Jeżeli chcesz być lepszym niż jesteś (tyczy się priv`ów) skorzystaj z premium, gra może i fajna, ale nudna i nieopłacalna :D.


EDIT: iMetin teraz się porypał na maxa, nie polecam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Metin2 priv

Prawda, zmniejszyli YangDrop... Hackerzy... nie wiem. Hacki: nie skorzystam. Oszuści: mój kolega ze 100lvl nauczył mnie jak się nie dać nabrać.

Jakbyście szukali mnie na iMetin, to moje postacie: mateusz1542, LwiWojownik, matiSura2012, WscieklaSZM.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Metin2 priv

Nawet nie znasz dzisiejszej technologii hakerskiej :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Metin2 priv

Byście sie wzieli za lineage innova official a nie jakieś lolmetiny ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Metin2 priv

W Metina grałem z 3 miechy temu, grałem na serwerze PandoraMT2,Metin5 i jeszcze jakieś badziewie.
Metin5 nie polecam,PandoraMT2 nawet,nawet laguję często wszyscy robią itemki 15/15 i serwer toczy się dużo na wojnach lub PvP.
Miałem tam 145lvl,do 105lvl wbijałem bardzo szybko,od 105lvl do 110lvl już trochę gorzej, ale dałem radę.
Od 110lvl do 135lvl szybko.;D
A później już małe kłopoty.;D
Lecz Grepolis jest lepsze.^^

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Metin2 priv

Ja to w ogóle zakładam z kolegą serwa mt2: nazywać się będzie Metin Diablo. Tylko nie wiem gdzie serwa postawić ;)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Metin2 priv

Ja grałem na PandoraMt2 jako ninja ale mnie okradli:-/ i dalej nie chciało mi sie grac tylko złote hw i potki mi zostawili:(
Pozatym na imetin ale tamten serwer niezbyt mi przypadł do gustu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Metin2 priv

Hmmm, Pandora, większych ABS nie dało się wstawić, echhhh, w dodatku brak możliwości handlu HW, i za mało ch jak na taką liczbę graczy, ja tam w tym nic nie widzę, poza tym, wgl w metinie nic nie widzę.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Metin2 priv

Moim zdaniem cały urok Pandory to abs,y. W metina zagrałem po raz pierwszy 4 lata po tym jak moja klasa w niego muliła (nawet wiekszośc dziewczyn:p) I wtedy wciągneła mnie Pandora. Wcześniej tak jak ty nic w nim nie widziałem poza atakowaniem wszystkiego co sie rusza:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Metin2 priv

Ja tam ponabijam w LomaxMT2 ale nie chce mi się ciągnąć ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Metin2 priv

Moim zdaniem cały urok Pandory to abs,y. W metina zagrałem po raz pierwszy 4 lata po tym jak moja klasa w niego muliła (nawet wiekszośc dziewczyn:p) I wtedy wciągneła mnie Pandora. Wcześniej tak jak ty nic w nim nie widziałem poza atakowaniem wszystkiego co sie rusza:p

Hahaah xDD Uwierz mi, tyle ile ja się wygrałem hahaha, i to w PL i priv, wiesz ile razy mnie okradli? A potem miałem jeszcze lepsze eq xDD Ale znudziło mnie to, nie ma w tym nic ciekawego, gra polega na premce, hackach, oszustwach itd. Wczoraj mojego brata ciotecznego na imetin okradli, i usunął wszystkie metiny z kompa :pP
 

DeletedUser

Guest
Odp: Metin2 priv

Na iMetku kradnie MrDelikatny to uwaga na niego. Ja tam mimo 52 lvl odpalam mu potrójne ciachanie :D
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Metin2 priv

Hahaah xDD Uwierz mi, tyle ile ja się wygrałem hahaha, i to w PL i priv, wiesz ile razy mnie okradli?

Mnie też pare razy okradli:-/ Zazwyczaj na ten hack (niepamiętam nazwy) co jak podnosisz przedmioty to koleś zna twoje chasło:-( Na szczęście ten hac już nie działa:) Zna ktoś jego nazwe?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Metin2 priv

hyymm ja grałem na VirtualMt2 DragonMt2 i na Pandora fajne servy szybko mi się pobierało .
 
Do góry