Metin2

  • Rozpoczynający wątek bizoonn
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ale Game Forge nic z tym nie robi i przez to tylko traci. Ich strata że ludzie będą odchodzić ;)
 

DeletedUser

Guest
Oni nic nie mogą zrobić, bo nie mogą narzucić ceny graczom tymbardziej, że każdy inny server ma inne ceny.
 

DeletedUser

Guest
Jak nie mogą jak mogą ;) Ty chyba o grach nic nie wiesz ;P Np. w runescape ceny są jako tako kontrolowane przez grę. I nie ma z tym problemu wszystko zawsze będzie rosnąć cenowo/ spadać ale tam przynajmniej leci to stopniowo i nie aż tak gwałtownie ;P Zresztą komu ci gracze chcą eq sprzedawać za takie kwoty ... sami sobie utrudniają grę, ale to ich sprawa jeszcze trochę i naprawdę ta gra zniknie. Bo nawet ci co jeszcze grają nie będą chcieli kupować ku za 1kkk.
 

DeletedUser

Guest
Niby jakie KU chodzi po 1kkk, Aura podskoczyła do 3 jeżeli dobrze pamiętam.

A co do kontrolowania cen to pamiętaj, że każda gra żądzi się innymi prawami ;)

Poza tym tak trudno tej kasy nie zebrać jak wszystko jest takie drogie. Nie wiem czy może kojarzysz np. KK kiedyś po 200k chodził, teraz 350k. Więc można powiedzieć, że wystarczy mi 10min dropienia w M2 i już mam ponad 1kk. Więc pomyśl sobie, że ja dropie sobie w grocie v1 i v2 (niedługo może zbiorę ekipę do v3) i kasy teraz mi leci jak lodu :)
 

DeletedUser

Guest
Zauważ że na niektórych serwerach Ku dochodzą ceną do 1/3 duchowego ;P A taki nowy gracz widząc takie ceny ucieknie po prostu. Zresztą po co tyle kasy mieć skoro wychodzi ze nic się za to nie kupi? ;X
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie jedyne bezsensowne ceny to wszystko powyżej 10kkk. Ponieważ limit na postać to 2kkk :)
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie ceny powyżej 1kkk to już jest śmiech bo za jednym razem można dać max 1kkk ...
 

DeletedUser

Guest
Ale na Handlu dało się dać 2kkk.

Ja jestem ciekaw jak się kupuje rzeczy za takie >100kkk, szczerze jeszcze nigdy tak nie kupowałem :) Prawie wszstko dostawałem od kolegi, a on tak mi to tłumaczył, że nic nigdy nie rozumiałem :)
 

DeletedUser

Guest
No ty dajesz itemki warte odpowiednio 40kk i 60kk a on tobie daje ten za 100kk. No po prostu super to już nie handel na kasę tylko na eq ;)
Ale na Handlu dało się dać 2kkk.< chyba na jakimś modzie ;P Bo naormalnie da się na handlu max 9.999.999 yang czyli w zaokrągleniu 10kk ...
 

DeletedUser

Guest
Ale nie chodzi mi o zamiane z toboła w sklep - Tylko podchodzę do gościa i klikam Handel z nim.
 

DeletedUser

Guest
Po to jest to forum. Żeby porozmawiać np. o takim metinie ;) Co do tego: "Metin2 to nie jest świetna gra MMORPG, tylko hakerska, zasad, bez żadnych pohamowań, gracze odnoaszą się do siebie nie miło ..." to się pojawiło dopiero około rok po wydaniu gry w polsce. jedyne co było od zawsze to ludzie którzy potrafili być niemili( pierwszy rok mniejszość, później większość). Sora na handlu (tak klikając handel na graczu) można max 10kk chyba ze jakiś mod albo patch teraz dali. A gra aktualnie to najgorszy z możliwych wyborów ;(
 
Do góry