Metin2

  • Rozpoczynający wątek bizoonn
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Metin

Co prawda jest to gra ,,chodzisz i zabijasz" jednak to jest w tym najlepsze :)
Właśnie chodzenie i zabijanie wciąga ponieważ jest to łatwa gra dlatego ma tak duże zainteresowanie. Grałem w dużo gier nawet można powiedzieć bardzo dużo więc to i owo o mmorpgach wiem. :cool:
Spójrzcie np. sposób robienia skilli w praktycznie każdej grze jest inny w jednej łatwiej w drugiej trudniej...podsumowując jeżeli ktoś szuka łatwej gry polecam metin2 (3 letnie doświadczenie mam w tej grze >.< nie żałuję ponieważ poznałem wielu fajnych ludzi, przez te 3 lata grałem też w inne mmorpg jednak metin był moim pierwszym mmo więc mam sentyment ;)).

Jeżeli komuś naprawdę się nie podoba metin to niech się nie wypowiada.
Podam ewentualne tytuły:
*Runes Of Magic
*Dragonica Online
*Atlantica Online
*Silkroad Online
*Mu Online
*Hero Online

Pozdrawiam LuksusVS​
 

DeletedUser

Guest
Metin był by fajny gdyby z ludzi leciały itemki a tak weżmiesz pojedynek i tylko range ci da

Zboczenie zawodowe, musze to sprostowac. Itemki dropia, musza byc jednak spelnione 2 male warunki, przeciwnik musi miec 50lvl lub wiecej i ujemna range ;).

Gram w to 3 lata (do dzis), bylam w timie przez rok.

Jak kazda gra ma swoje plusy i minusy. Najwiekszym minusem gry sa gracze nie potrafiacy sie zachowac. Najwiekszym plusem sa rowniez gracze, ci potafiacy sie zachowac :>. Jest to gra online, wbiajac 25lvl raczej nie nawiaze sie zbyt wielu kontaktow, a granie samemu w tego typu grze nie ma sensu. Koniecznoscia jest znalezienie sobie przynajmniej jednej osoby do wspolnej gry. Ewentulanie znalezc sobie osobe do gnebienia ^^.
Osobiscie mialam to szczescie (wspolna gra, na szczescie nikt mnie nie gnebi) i tylko dzieki temu gram dalej.
 

DeletedUser

Guest
Według mnie ta gra nie ma sensu,grałem jak byłem mniejszy..

Ja osobiście zapraszam do grania w Counter-Strike
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Wg mnie metin to porażka. Odrazu gdy zacząłem grać i zobaczyłem jakieś neokidy to mi się odechciało. Następnie dobiły mnie te nazwy typu niebieski wilk, niebieski alfa wilk, niebieski głodny alfa wilk itp. Wogóle misje same w sobie nie są zbyt ciekawe. Praktycznie wszystko opiera się na zabijaniu. Robienie jednego i samego jest monotonne.
 

DeletedUser

Guest
1. Nudna, monotonna, uzależniająca (tibia 3D ), bez sensu

Żałuje, że w to grałem żałować nie przestałem 89% to cheaterzy prawie nic tam się nie dzieje exp exp exp, pvp pvp pvp ;f no czasami raz na miesiąc może dwa, trzy jest event ale też to za dużo rozrywki nie daje ;f
 

DeletedUser

Guest
metin

mam kumpla który jest od tego uzależniony próbowałem go odciągnąć ale nie dałem rady-masakra
ja osobiście popieram innych jak gram w tą gre to mam ochote obierać ziemniaki nic się tam nie dzieje po za expienieniem! a pvp jest nudne i żadna to frajda

już ciekawsze jest farmienie wiosek rolniczych w grepolis xD
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem to słaba gra nawet nie chce w nią grać kolega mi pokazywał i od razu nie lubiłem jej moi znajomi mówią ze to chinska gra i nigdy w nią nie bedę grał :mad: najnudniejsza gra jaką widziałem słaba gra nikomu nie polecam

Polecam słownik //Danielo381
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Gra jest stworzona przez koreańców xD ^^ Powiem wam że gra jest fajna ale tylko w jednej wersji..... właśnie koreańskiej ^^ Przy naszym plu o którym tu piszemy to tamta wersja to raj ;)
 

DeletedUser

Guest
To może i ja się wypowiem.

Niegdyś Metin2 był naprawdę świetną grą, gdy zaczynałem.. Ahh ta walka z przyjaciółmi o lvl :)) To expienie.. Podniecenie z wbicia 25 lvl i posiadania konika ^,^ 2 lata temu to naprawdę była świetna gra i dobrze się przy niej bawiłem, a teraz ? Teraz ta gra po prostu zeszła na psy. To co się obecnie dzieję to jedna wielka katastrofa. GM'i okradają konta, sprzedają yangi... Na prośbe o pomoc lub wytłumaczenie blokują konta.. 2 lata temu tego po prostu nie było......

Jeśli dziś miałbym pierwszy raz zagrać w metina, skończyłbym tego samego dnia
 

DeletedUser

Guest
Widać od razu jakie ludzie mają zdanie o tej grze..Szkoda gadać,najgorsze jest że ludzie wydają kasę na maskę uczuć,żeby tańczyć jak jakiś...pijak albo całować..fu :D
 

DeletedUser

Guest
ja w ta gre gralem dosc dlugo.na poczatku bylo nudno ale gdy gralo sie ze swoja ekipa i wojenki sie robilo to bylo mozna porzadzic:D mialem 76lvl .ale tak jak juz wczesniej niektorzy pisali zeby byc tam dobrym trzeba wylozyc niezle kasy....az zal bylo mi na niektorych patrzec jak sie jarali jakims mieczykiem itp. a kasy wydawali nalogowo co kilka dni na SM... a po drugie ci hakerzy,przed niekotymi nie dalo sie uchronic,jesli chcieli to orabali konto.
dziekuje za uwage;)
 

DeletedUser

Guest
Pewnie,a najlepsze było jak ludzie "zbierali na trumnę dla kowala" :D
Bo im spalił jakiegoś fmsa czy coś w tym stylu jak ulepszał na + ileś...dno :)
Poziom gry ogólnie zniechęca do grania,nawet na privach...
Grafika z początku wydawała się dobra dzięki temu że była 3D ale z czasem się to nudziło,gdy trzeba było zbierać "expa" dekadę...
I chore były te "cheatersy",co na 1lvl miały w sklepach takie rzeczy,że aż odpychało.
Gra mi się znudziła od początku...
 

DeletedUser

Guest
ja w ta gre gralem dosc dlugo.na poczatku bylo nudno ale gdy gralo sie ze swoja ekipa i wojenki sie robilo to bylo mozna porzadzic:D mialem 76lvl .ale tak jak juz wczesniej niektorzy pisali zeby byc tam dobrym trzeba wylozyc niezle kasy....az zal bylo mi na niektorych patrzec jak sie jarali jakims mieczykiem itp. a kasy wydawali nalogowo co kilka dni na SM... a po drugie ci hakerzy,przed niekotymi nie dalo sie uchronic,jesli chcieli to orabali konto.
dziekuje za uwage;)

NA koreańskim Metinie niektóre rzeczy z ISu lecą sobie ot tak :) Bez ekipy prawie każde MMO odpada xD PL bez ISu to jak NFS bez aut .... Mi ukradli 2x 67lvl... Ludzie mają w to gorszą manię niż w Tibie ;X Ochrona kont prawie żadna.... Jak pisałem jedyna wersja warta uwagi na teraz to wersja Koreańska. Jedyna bez masy graczy i bez hacków ;)
 

DeletedUser

Guest
a jeszcze lepsi sa ci co wlaza na stronki zeby sobie yangi doladowac ,sciagnac haki itp. a na 2 dzien kont juz nie maja:D
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli to miał być do mnie to nie rozśmieszaj mnie ;X Pierwsze konto ukradziono mi nagle, okazało się potem że baza e-maili została skradziona i ktoś mi go ukradł z kontem.... A w 2 przypadku to tylko dobija metina bo konto mi ukradł GM.... Tak napisał mi nagle tak: nie jesteś właścicielem konta! Rach ciah, nie mam konta inny e-mail ... A GM nic nie wie........
Tak w Metinie jest gorzej niż w Polsce ;)
 

DeletedUser

Guest
nie to nie bylo do ciebie:p chodzilo mi o tych napalonych ,ktorzy chca jak najszybciej sie wzbogacic:D i wlasnie wlaza na byle jakie strony nie patrzac na zagrozenie.bo to wlasnie na takich stronkach z hakami itp. jest najwiecej keylogerow i innych
 

DeletedUser

Guest
Na swoim przypadku ukazałem że nie musisz mieć świństwa na kompie by w metinie stracić all :)
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie Metin2 nie jest taka kiepska. Grałem sam z kolegą ja miałem 86lv, a on 91lv fajnie nam się razem grało tylko jak ktoś wcześniej powiedział
ale z czasem się to nudziło,gdy trzeba było zbierać "expa" dekadę...
Akurat z tym nie miałem problemu, bo mój kolega kupował SM'y na swoje konto i na moje :D
Ale faktem jest, że jak gra się samemu to daleko się nie zajdzie, bo szybko się znudzisz.

I chore były te "cheatersy",co na 1lvl miały w sklepach takie rzeczy,że aż odpychało.
Gra mi się znudziła od początku...

To nie są cheatersy tylko po prostu limit yangów na postaci wynosił 2kkk i niektórzy włącznie ze mną dobijaliśmy do takiej ilości i musieliśmy zbierać yangi na drugiej postaci, bo chciałem se np. kupić mieczyk za 15kkk

,a najlepsze było jak ludzie "zbierali na trumnę dla kowala"

Mój kolega zorganizował kiedyś pogrzeb konia na którym było pół serwera i uzbierał na nim ok. 500k bo wejście nie było darmowe.
 

DeletedUser

Guest
To nie są cheatersy tylko po prostu limit yangów na postaci wynosił 2kkk i niektórzy włącznie ze mną dobijaliśmy do takiej ilości i musieliśmy zbierać yangi na drugiej postaci, bo chciałem se np. kupić mieczyk za 15kkk.
W jakiej normalnej grze mieczyk kosztuje 7,5x tyle co można mieć na postaci? To jest najgorsze w tym co się na metinie dzieje chyba. Ja mam 150kk i co z tego? Jak miesiąc temu mogłem kupić np. kamyk duchowy to teraz jest on za 900kk? 1kkk? Wolne żarty. W tej grze jest pokazane co powoli się dzieje u nas w kraju. Jest popyt ceny rosną gwałtownie. Nie ma ceny powoli lub wcale nie spadają ;X
Ta gra była dobra przez pierwsze 2 lata swojej działalności, wtedy to ceny stały praktycznie tak samo. Po tych 2 latach zaczęły się pojawiać boty/dzieci neo i inni którzy chcieli jak najwięcej zarobić jak najszybciej nie zważając na to co robią.
 
Do góry