Metin2

  • Rozpoczynający wątek bizoonn
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Trzeba pamiętać, że za wzrost cen możemy podziękować tylko innym graczom. Ja starałem się sprzedawać rzeczy za mniej niż średnia, bo myślałem w ten sposób:
Jak będe sprzedawał taniej to szybciej zejdzie i wyjdę na +

Z reguły to się sprawdzało. Chociaż ja i tak zawsze z kasą miałem krucho. Mój wujek miał świetny pomysł na wykiwanie graczy bez żadnych hacków. Sprzedawał np. zwykłą rybę karasia za 20kk i kupowali.

Co do kamieni duchowych to jak widzę cena strasznie się podrosła bo jak pamiętam jak kończyłem grę to kamyki kosztowały po 30-40kk ale to też kwestia serwera. Ale i tak zawsze wolałem dropić samemu ;)

co do cen, że np. mieczyk kosztował 15kkk to muszę przyznać, że miałem dużo droższe rzeczy m.in. zbroje.
Mój kolega kupił przez allegro za ok. 500zł (dalej nie wierze, że chciał tyle kasy na to wydawać). Zawsze jak pytałem się tych gości 99lv to mówili, że taka zbroja nie ma ceny. Jeden nawet sam chciał ją kupić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja w to grałem jak ceny były normalne i też nigdy nie miałem dużo kasy(ahh ten brak ISu) ;D Ale jak GM moze pstryk i nie masz konta to już wgl. beznadzieja grać. Tylko ta grafika i wbijanie skili. nigdzie takich 2 nie ma ;D
 

DeletedUser

Guest
Ja skończyłem grać jak mojego kolege okradli, bo samemu to nie ma zabawy. A tak ogólnie to na jakim serwerze grałeś, bo ja na pierwszym. Ta gra miała specyficzne cechy:
1. GM robi co chce dosłownie - to niestety minus gry
2. Grafika skile oraz moby, nigdzie się takich dobrych nie znajdzie - duuuuży plus

(ahh ten brak ISu)
Ja miałem fundowany :D

Tylko te nabijanie expa to była masakra nawet jak miałem ten pierścień doświadczenia co dawał +50%
 

DeletedUser

Guest
Grałem na S1 2 razy 67lvl skradziony (za 2 razem GM mi napisał to nie twoje konto i se zabrał o_O).
 

DeletedUser

Guest
O to może się znaliśmy :D Może kojażysz laskę z nickiem LadyLux, albo gościa ImBack? :)
 

DeletedUser

Guest
Nie bardzo. Ale ja strasznie dawno grałem pod takim nickiem jak tu ;) W chunjo ;P Ale moja gildia jest do dziś może kojarzysz Pandemia ;P
 

DeletedUser

Guest
Byłeś w Pandemii?? A mnie hamy nie chcieli wziąść :( Ogólnie gracza Sebizzz może troszkę kojaże ale tak nie za bardzo. Też w CHUNJO grałem, ale zaczynałem na SHINSO.
 

DeletedUser

Guest
Jak ja byłem w Pandemii, to były jeszcze zupełnie inne czasy. Byłem od praktycznie początku jej istnienia, do rozpoczęcia się zmian(Disseminate przestał grać, i Kosikredki zaczął się rządzić). Wtedy usunął gildie i założył na nowo. A za parę dni nie maiłem już konta ;X
 

DeletedUser

Guest
Metiny, metiny ,metiny az sie beltac chce:D
gra byla fajna nie powiem jak zaczynalem grac na s6 2 lata temu,eq +4 z czasem doszedlem do niezlych unikatow typu twarzy ducha +9 (54 lvl dla sury)
wtedy gra byla ciekawa , kasy tez troche poszlo bez pd g. nie exp w v1 tez masakra . ale to byly czsy ze na 1 tickecie mozna bylo w v2 siedziec do znudzenia:p teraz tak juz kolorowo nie ma , handlowki off za AOL ban
nie smarujesz w is nie masz.
jak ktos chce mmo z prawdziwego zdarzenia z teamem ktory nie sklada sie z+40 idiotow ktorzy graczy maja na wysokosci tylka niech zagra w Rappelz:p
2 polskie serwery 2 GM-ow ktorzy o dziwo ogarniaja swoje serwery nie to co w metinie 2-3 na serwer + sGM i powstaje tak i tak niezla agencja towarzyska.
w metinie gdy cie okradna nie licz na team maja cie serdecznie gdzies^^ szkoda czasu na robote.
w rappelz calkiem odwrotnie i max lvl bez is sie da wbic i za dajmy na to powiedzenie jednego ,,ku....,, na chacie nie wysyla odrazu 20 osob ticketa.
poprostu da sie grac.
jednym slowem daze do tego METIN2 pl to jedno wielkie smierdzace G
 

DeletedUser

Guest
W metinie da się nabić max lvl bez IS'u :p Ja w przyszłym tygodniu taki będę iał, bo się wymieniam z kolegą za coś. Ale wymianę robię nie dla woja 99lv, a dla ninjy 86lv bo co to za gra 99lv jak nic już robić nie trzeba :) Tylko se nim będę woził jak te dzieci neo których w metinie nie brakuje :D No i może kase zbierał bo zawsze narzekałem na jej brak.
 

DeletedUser

Guest
Heh, widzę że metin ma dość niską średnią ocen ^^
Jaa w to grałem jak miałem jakieś 11-12(?) lat...
Na PL największy lev 50 - body.
I dwa razy okradzione konto - tam hacków jest coraz więcej... nie mówiąc o tych botach.
Już daawno nie gram, ale pamiętam że miałem swojego priva... jak chcesz się pobawić to tylko na privie, a szczególnie GM-em :)
Grafika dostateczna, by się za bardzo nie zacinało, fabuła i sens gry - ajajaj... (jak to wy mówicie) w kółko to samo. Niby takie nudne, bo ciągle robisz to samo, a dlaczego w to ludzie grają? - Bo uzależnia! ;/
Metin 2 VS Grepolis - bezporównalnie Grepolis :) Przynajmniej ma jakieś funkje edukacyjne, więc 'pożyteczna' rozrywka ^^
 

DeletedUser

Guest
Nie powinieneś porównywać Metina do Grepolis ponieważ to są dwie różne gry.

Trochę pytań do cb :)

-Jaki serv
-Body tak? Na jaki poziom Aura, Berserk i wirek?
-Czemu właśnie body?
-Gdzie expiłeś pod koniec gry?
-Używałeś hacków botów?
-Eq może pamiętasz :) ?
-Nick :) ?
-Gildia ?
-Flaga?
- W jakie Staty dawałeś?

Nie mam już pomysłów, może później przyjdą :)
 

DeletedUser

Guest
- Od pocżątku na Deimos (potem czasem też na nowszych) a na priv EliteMT2, Tiveria(Triadica) a reszta to słabe...
- Tak, wybrałem body i to była moja pierwsza postać w metinie. Potem jak grałem na priv to zauwałem że Mental jednak lepszy. Wirek - M4, Aura - M3, Berka nie miałem :D
- Body, bo tak jak mówiłem to był mój wybór w ciemno - nie wiedziałem co mnie czeka.
- Hmm, pod koniec (68lv - na priv (dalej nie biłem bo chba serv padł)) 40-50lv BO, 50-70lv v2 i świątynia (czy jak to się tam nazywało).
- Hehe, na głównym koncie nigdy nie miałem hacków. Za to na słabszych bota, (był niedopracowany bo nie działały skille więc na większym lv-u nie mogłem go użyć).
Miałem też fajnego hacka na priva, ale po dwóch dniach dostałem bana ^^
- O jeeeny... na PL-u w qe miałem na pewno igłe+7 (czy coś w tym stylu) a reszty za bardzo nie pamiętam :) Na privie oczywiście eq+9 ;P
- Artuross, Angar, Agnar, Gandalff - i to była moja najlepsza postać, mag 64 lev i pokonałem ok. 30 gości z 99lv z Jinno (ja z Shinisoo).
- Gilldii nie pamiętam, a jedna to była "Debeściaki" ;P
- flagi to już zupełnie nie pamiętam, ale wiem że sam zrobiłem - bo była taka możliwość.
- Magiem: HP 1:1 MP, Body: HP 2:1 SIŁA, Mental HP 2:1 MP i SIŁA.

Heh, to było tyle, ninji nie wyznawałem ^^ nie przypadła mi do gustu...
 

DeletedUser

Guest
To ja też ci opiszę ;)

-Jaki serv: Monastyr, Twierdza, Agronas
-Helerka(m)-nie pamiętam ;), mental(m) Silne m3(na m2 zużyłem 58ku!!) walnięcie m8 tąpnięcie m6, mental(t)silne m3, Helerka(a) postać w rozwoju choć nie gram bo ceny nie mają sensu
-Czemu te postaci? Bo heler jest spoko a mental taki kox prosty w grze ;D
-Gdzie expiłeś pod koniec gry? na Monku w v1/las
-Używałeś hacków botów? Nie na plu.
-Eq może pamiętasz ? Z najlepszej postaci to Boga +7(to było przed atlantydą) żelak +9 parta +7 lwia +9 buty +2k hp reszty eq nie pamiętam.
-Nick? Mitsumi na s9 Sebizzz na s4 i s1
-Gildia? na s1 Pandemia(stara przed kosikredkiem u władzy)
-Flaga? Chunjo s1 i s4, shinsoo s9
- W jakie Staty dawałeś? Wojem wit na 90 potem siłe 90 i zr ile wlezie, szamanką wiadomo int max i powoli idzie hp ;)

Co do mojej pierwszej szmanaki o której paktycznie nic nie wspomniałem była to moja 1 postac i było to na początku pl metina. Niestety została skradziona. Więc po pewnym czasie wyrzuciłem wiekszość wspomnień z tej postaci z pamięci bo to bolesne przypominać sobie i wiedzieć ze nie masz ;X Zresztą woja z s1 też mi zakosili ;/
 

DeletedUser

Guest
Też miałem healera... jak masz leczenie na P to inni nie mają szans :D
A mi wszystkie księgi wirka weszły za 1-wszym razem. Na te wszystkie księgi wydałem tylko 25k :)
1 księga - 5k
2 księga - 20k
reszta ksiąg - zdobyta dropkiem na 1-14 lv-u :D Wbiłem 15 lev na samych metinach ^^
 

DeletedUser

Guest
W takim razie napiszę swoje :D

-Tylko i wyłącznie Monastyr
-Ninja dagger Wirujący na P zasadzka na P Szybki na P trująca G6 i Krycie się 13
-Zawsze miałem skłonności do Ninjy (miałem jeszcze Archera)
-Grota v2
-Nigdy :p
- Tego trochę będzie:

Broń - Bezduchy +8 (Bałem się na +9) i łuk Diabła +9
Zbr. - Oczywiście stalka +9 do M1 i ubranie nieb. smoka +3 do Expa
Buty ognistego ptaka +9 (Mam jeszcze buty Qilina +6 i reszte butów od 65lv +4)
Wszystkie tarcze od 61lv +9
Cała biżuteria z niebiańskich łez +9
Hełm - Orkowy kaptur +9 do pvp i Pajęczy kaptur +9 do expa


LeilaX

NOT4YOU

Kiedyś Shinsoo(czerw.) teraz Chunjo(żółta)

Zręczność:Siła:Witalność
2:1:1

Bronie i zbroje posiadają po 3 kd +4 i po 5 bonów :)

Większość zafundowana od kolegi i jego kolegów pozdro dla ImBack, KainDraco i Rasmus :)
Jedna z moich ulubionych postaci,

(Nie opisuję 99lv, bo kupiłem tą postać :))
 

DeletedUser

Guest
+9 czysta - Tak, ale takiej nie kupisz chyba

Mi np. jakiś woj proponował ostatnio swoją stalkę +9 KD obr.+4 przysz.+4 i Uchylki +4 za 60kkk i jakiś item +9 :)

Ale jak narzekasz na ceny stalek to pomyśl sobie ile będzie kosztować teraźniejsza najlepsza zbroja - Niebieska Zbroja (woj)

Już na +0 jest lepsza od stalki +9 o 10pkt obrony :D
 

DeletedUser

Guest
Mnie te ceny rozśmieszają nie mają sensu. Nowy gracz widząc je nie będzie grac na 100% ;) gra sama sobie wali w plecy ;P
 
Do góry