[Omawiane] Miasta na wyspie

DeletedUser

Guest
Witam!
Ile miast na jednej wyspie najlepiej mieć?
Niektórzy piszą, że najlepiej przejąć jak najwięcej, a nawet całą wyspę.
Czy warto się bunkrować, tworząc miasta koło siebie?
Jak masz same statki w mieście, a ktoś atakuje lądem, to czy stracisz surowce?
Proszę o szybką odp.
Pozdrawiam! :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Miasta na wyspie

Witam!
Ile miast na jednej wyspie najlepiej mieć?
Niektórzy piszą, że najlepiej przejąć jak najwięcej, a nawet całą wyspę.
Czy warto się bunkrować, tworząc miasta koło siebie?
Jak masz same statki w mieście, a ktoś atakuje lądem, to czy stracisz surowce?
Proszę o szybką odp.
Pozdrawiam! :)

Ilośc miast na wyspie zalezy od samej strategi ale rozsądne jest posiadac max dwie - a reszta by należała do Twojego sojuszu.
Jak masz same statki w mieście a ktoś atakuje lądem a Ty surowców nie wydasz to stracisz surowce
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Miasta na wyspie

Ja preferuję sporą ilość maist na wyspie ale jak pisze manfred to już zależy od strategii.'
Surki stracisz tyle ile agresor może wynieść jeśli ich nie wykorzystasz.
 

DeletedUser15386

Guest
Odp: Miasta na wyspie

Ja polecam na początek rozlokować miasta na różnych wyspach blisko siebie, zapewni Ci to dobry start w postaci surowców z wiosek na każdej wyspie, z czasem już w zależności od strategii ;) przynajmniej dwa miasta (off i deff)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Miasta na wyspie

Jak zaczynałem zabawę, to podbijałem podobnie miasta na sąsiednich wyspach. Trafiłem na mądrą osobę, która wypisała mi plusy i minusy każdej sytuacji rozwoju i wyszło na to, że na początku dobrze podbić kilka miast na sąsiednich wyspach. Z czasem, to już nie będzie miało większej różnicy. Dla mnie im więcej miast na wyspie, tym mniej surki wpada z wiosek...ale jak masz dobrze rozwiniętą gospodarkę i kilka wysp obok siebie z miastami, to surkę można szybko handlarzami przesyłać i uzupełniać.
 
Do góry