[Ulepszenie] Milisekundy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28813
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem do gry milisekund?


  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser28813

Guest
Jest to propozycja wprowadzenia do gry systemu milisekund który funkcjonuje na plemionach.

Zamiast +/- 10 s milisekundy były by moim zdaniem o wiele lepszym rozwiązaniem, ponieważ zrezygnowałem z Grepolis i przesiadłem się na Plemiona właśnie dlatego, że tam są milisekundy
Jeśli myślicie że to zepsuje grę bo łatwo będzie wbić przed kolona 20 paczek birem to pomyślcie że równie łatwo będzie wbić 20 paczek ogni, i tutaj nie będzie decydować fart los czy coś innego ale tylko i wyłącznie wyczucie czasu i umiejętności gracza :)
 
Ankieta nie ma przypadkiem trzech pozycji: tak, nie, obojętnie?
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser19924

Guest
AT w milisekundach? Przecież mielibyśmy wszystkie ataki/wsparcia praktycznie w godzinę ataku...a ustawić planer ataków/wsparć w jedną sekundę, to dopiero byłaby zabawa.

Jak dla mnie niezbyt potrzebna zmiana...
 

DeletedUser27549

Guest
Nie potrzebne,AT jest bardzo dobre,nigdy nie wiadomo jak wywali nas AT i to jest dobre.
 

DeletedUser23667

Guest
Taak to jest bardzo dobre

Poleganie na czystym farcie jest wręcz świetne ale nie wiem dla kogo...

Zagrajcie w plemiona to poznacie prawdziwą siłę milisekund i zorganizowania dobrych graczy.
 
lepszą propozycją byłoby puszczenie świata z innym AT , bo co chwile jest 10 s , a może by tak dać 30 s jak to było na pierwszym świecie ? :)
 

DeletedUser19924

Guest
Propozycja została już zaakceptowana? Szybko poszło...tylko nie wiem jaki ma sens przy AT +/- 10s :)
 

DeletedUser5

Guest
DonBeker, nie została zaakceptowana, autor utworzył temat w tym dziale ;) Poprawiłam uprawnienia, nie powinno być już to możliwe.
 

DeletedUser28813

Guest
Wydawało mi się że założyłem w propozycjach :D

Za mój błąd bardzo przepraszam :)
 

DeletedUser28813

Guest
Pytanie do Grepolis Team

Czy jest możliwe stworzenie jednego świata z milisekundami?
Jeśli tak to co zaszkodzi spróbować?
Jeśli się graczom nie spodoba to następne światy będą z +/- 10s a na milisekundach i tak na pewno znajdą sie chętni gracze do gry :)
 

DeletedUser11944

Guest
Jeśli myślicie że to zepsuje grę bo łatwo będzie wbić przed kolona 20 paczek birem to pomyślcie że równie łatwo będzie wbić 20 paczek ogni, i tutaj nie będzie decydować fart los czy coś innego ale tylko i wyłącznie wyczucie czasu i umiejętności gracza :)
Nie rozumiem do konca o co Ci chodzi. Fart i los to to samo, cos innego tez pewnie bedzie oznaczac jakis czynnik losowy. Wylacznie wyczucie czasu i umiejetnosci gracza? Na pewno? Jak dla mnie takie cos tylko zabija pewne techniki, ktore swiadcza o umiejetnosciach gracza czyli proby oszukania AT czy stosowanie cofki, ktorej skutecznosc przy milisekundach bedzie drastycznie zmniejszona. Wszystkie potrzebne umiejetnosci przy milisekundach to klikniecie wyslania ataku czy wsparcia w odpowiedniej sekundzie. Chyba warto tez zauwazyc, ze wieksze znaczenie bedzie mialo tez to czy gra akurat nie zamuli (sekunda spoznienia tym spowodowana to juz ogromna strata).
 

DeletedUser5

Guest
Pytanie do Grepolis Team

Czy jest możliwe stworzenie jednego świata z milisekundami?
Jeśli tak to co zaszkodzi spróbować?
Jeśli się graczom nie spodoba to następne światy będą z +/- 10s a na milisekundach i tak na pewno znajdą sie chętni gracze do gry :)

Nie mamy aktualnie takiej opcji do wyboru w ustawieniach świata, więc musiałaby zostać stworzona przez techników. Jeżeli propozycja zdobędzie sporo pozytywnych głosów, to możemy przekazać ją do projektantów gry, choć tak jak wspomnieli przedmówcy, taka zmiana może mieć duży wpływ na taktykę, a drobne opóźnienia serwera byłyby katastrofalne w skutkach.
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Do góry