Minecraft - Temat zbiorczy

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Przeglądam sobie ten dział i tu zaskoczenie, niema wątku o Minecrafcie.
Minecraft jest grą przeglądarkową (można grać przez launchera). Warto wspomnieć, że Minecraft przekroczył aż 1 milion graczy! Jest to wynik świetny biorąc pod uwagę, że jest grą Indie (dla nie wtajemniczonych Independent - nie zależna). Gra ta polega na tworzeniu różnych rzeczy, właściwie można ją tak określić "Można wszystko i nic". Gra nie ma fabuły.

-
Nie da się zrobić wszystkiego
uzależnia
Słaba grafika...

+
...ale jest to jej urokiem
można tworzyć "własną rzeczywistość"
każdy w niej znajdzie coś dla siebie.

Zachęcam do podzielenia się opiniami
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Grałem gra fajna. Szczególnie dla fanów simsów lub tej gry co się robi własne wesołe miasteczka itp. ;D Ale ta gra jest na max miesiąc ;P
 

DeletedUser

Guest
-
Nie da się zrobić wszystkiego
uzależnia
Słaba grafika...
1. tzn?
2. hm... każda gra może uzależnić... na pewno gra wciąga. ja jeszcze nie grałem ale widzę że muszę ją mieć ^^
3. a czy to ważne ;) sądzę że gdyby grafika była lepsza nie osiągnąłby ponad 2-milionowej sprzedaży. jest wiele dobrych gier bez zdumiewającej grafiki. jest i wiele gier z odjechaną grafiką które nudzą się po paru dniach...

+
...ale jest to jej urokiem
można tworzyć "własną rzeczywistość"
każdy w niej znajdzie coś dla siebie.
przy mojej wyobraźni to ja ją sobie załatwię na wakacje... narazie widziałem tylko filmy polskich graczy, więc dopiero jak sesja się skończy to wpadnę w grę jak kamień w wodę :D
 

DeletedUser

Guest
Bardzo fajna gierka. O ile tryb dla jednego gracza wciąga to multi w tej grze w całej rozciągłości pochłania.
 

DeletedUser

Guest
jest jakaś różnica mdz multi playerem a single playerem? poza tą że gra się w kilka osób?:D
 

DeletedUser

Guest
W multi można dodać pluginy np. sklep , kupowanie działki itp. a poza tym to chyba nic więcej :p
 

DeletedUser

Guest
Gra ładna, ale ja nie mogę w nią grać, bo jak gram to mam za duże wykorzystanie pliku stron i procesora *.*
 

DeletedUser77

Guest
er010, gra niestety jest zrobiona na javie i to dlatego.
Ogólnie gra może nie wygląda za specjalnie, lecz to co można w niej zrobić czasami przechodzi ludzkie pojęcie.
Po obejrzeniu niektórych filmikiów graczy z prezentacji swoich światów, po prostu szczęka opada i ciężko ją podnieść, gdyż z niczego zrobione jest naprawdę coś wspaniałego.
 

DeletedUser5614

Guest
fajne ale jest sporo boguw np: klonowanie przedmiotów, kasacia sejva
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
w MC są bogowie? (0_o)

ja niestety mam za słabego kompa na MC :/

pocinam za to w jego 2-wymiarową wersję:D
 

DeletedUser

Guest
Ja nie płaciłem za betę (ale ściągłem z Chomika [Chyba])
 

DeletedUser

Guest
można też kupić za 20euro(80zł),czym one się różnią:confused:?
 

DeletedUser17205

Guest
Minecraft

tu w minecrsft opowiadamy nasze przygody i filmiki przygody ;)

tu macie 1 filmik z minecraft

[video=youtube;1N69HbaBFbY]http://www.youtube.com/watch?v=1N69HbaBFbY[/video];)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to filmik minecraftpl
 
Status
Zamknięty.
Do góry