Minecraft - Temat zbiorczy

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Minecraft

To kiepsko jak w multi nie grałeś :/ Ściągasz z neta program LogIn Hamachi, później podajesz se ksywke, dołączasz do istniejącej sieci, do której masz passy, następnie wpisujesz w minecrafcie w multi ip osoby, która postwiła serwer i grasz :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Minecraft

Szczerze to ja tam w ogóle nie umiem budować mechanizmów ;D

Zawsze patrze na poradniki


Trzeba się nauczyć :p
Nie polecam poradników, lepiej samemu coś wykombinować. Mój kalkulator wymyśliłem samodzielnie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Minecraft - Temat zbiorczy

minecraft znudzil mi sie po 1dniu :) najgorsza gra, a wraz z znajomymi wymyslilismy o niej nazwe "Srainacraf"
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Minecraft - Temat zbiorczy

Co za oryginalność nazwy-_-

Ja baaardzo lubiłem budować:) Zrobiłem se konto w którym zbudowałem 4 spore miasta, połączyłem je metrem i drogami, zbudowałem z 15 wsi + parę budynków specjalnych (jakaś placówka handlarzy, zamek czy strażnica). Miałem "moje male imperium:" :) Ale złapałem jakieś wirusy i musiałem czyścić kompa:C Wszystko przepadło. Szkoda brakuje mi tej gry:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Minecraft - Temat zbiorczy

O malo nie zniszczyl mi laptopa ;P
 

DeletedUser21091

Guest
Super serwer minecraft

Siemano, gra ktoś z Was w minecrafta? Jeśli tak to zapraszam dzisiaj na 18 - 18:30 na event z okazji dnia kobiet i urodzin administratora o nicku "gavinkamp". Wbijajcie na skyblock serwera. Ip to mc hellworld pl (w miejsce spacji wpiszcie kropki) :) Liczę na Was :)
 

DeletedUser21096

Guest
Minecraft

ktoś gra w minecrafta ?

//Post przenoszę do istniejącego już tematu na temat w/w gry//Elastynka

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja pierwszy zrobiłem temat Minecraft-4.jpgminecraft -1.jpg

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Minecraft-3.jpgminecraft-5.jpg
 

Załączniki

  • minecraft2.jpg
    minecraft2.jpg
    80,1 KB · Wyświetlenia: 35
  • minecraft2.jpg
    minecraft2.jpg
    80,1 KB · Wyświetlenia: 35
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19187

Guest
Odp: Minecraft - Temat zbiorczy

Ma ktoś jakiś link do oryginalnego Minecrafta, nie jakieś Zycza itp?
 

DeletedUser21771

Guest
Odp: Minecraft - Temat zbiorczy

Podobno Zyczu to keylogger... :confused: Więc nie wiem, czy go zainstalować.
 

DeletedUser21771

Guest
Odp: Minecraft - Temat zbiorczy

Właściwie to nie wiem bo nigdy nie kupywałem minecrafta. Chyba musisz wejść na ich oficjalną strone i kupić :p Na YouTube jest masa poradników :)

80% z nich już wygasła... Bo to nie działa... Próbowałam właśnie 90%, ale 5% poszło na wirusy, 5% nie można, a właśnie te 80% jest na inną pre-wersję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Minecraft - Temat zbiorczy

jest pewnie nie do końca legalny mc 2kolesi go aktualizuje i jest wolny od wirusów ae nie namawiam do złego bo granie na piracie to przestępstwo ;p a oryginalny minecraft można kupić najbezpieczniej u producenta za 20 euro wróć za 19,99
 

DeletedUser26388

Guest
Odp: Minecraft - Temat zbiorczy

Czy może ktoś coś powiedzieć o Minecraft EDITION PS3? Czy dużo różnic od wersji na PC?? Z góry dziękuję za pomoc
 
Status
Zamknięty.
Do góry