[Wyjaśnione] misja wyspowa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21225
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21225

Guest
mam pytanie jakbym chciał zrobić misję wyspową i wybieram opcje z utraconą lojalnością więc tracę lojalność w wioskach wiem, ale jak będę miał podczas bonusu utracona lojalność - wymuszoną lojalność to stracę zadowolenie w wioskach?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: misja wyspowa

jak sam opis mówi że wymuszona lojalnośc pomaga Ci w tym że podczasz plądrowania wioski i żądania jednostek nie spadnie lojalnośc.

Ale niestety nie działa to na utraconą lojalnośc i tak było jeszcze do niedawna - niestety nie śledzę aktualizacji i może coś znowu głupiego wymyslili w co wątpie.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: misja wyspowa

Jeżeli przed podjęciem misji odpalisz wymuszoną lojalność to nie stracisz.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: misja wyspowa

Jeżeli przed podjęciem misji odpalisz wymuszoną lojalność to nie stracisz.

A to od kiedy tak jest? Mi się zawsze wydawało, że nawet jak się odpaloną wymuszoną lojalność ma załączono, to podczas odpalenia utraconej lojalności, zadowolenie spada w wioskach...ale jak twierdzisz, że tak nie jest, to jestem ciekawy, od kiedy:)

PS: Jak będę miał gdzieś misję z utraconą lojalnością, to sprawdzę sobie osobiście w sumie.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: misja wyspowa

dziękuje za odpowiedź sprawdzić sprawdzę jak będzie zadowolenie na 100% bardziej trzymam się tego ze spadnie no ale :confused:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: misja wyspowa

No i wychodzi na to, że Michal78911 wprowadził tutaj błąd. Dzisiaj dostałem misję wyspową z utraconą lojalnością. Włączyłem wymuszoną lojalność, po czym odpaliłem misję z utraconą lojalność.

Efekt jest taki, że lojalność w wioskach spada...także wymuszona lojalność w żaden sposób nie działa na utraconą lojalność.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: misja wyspowa

Zaraz to sprawdzę, jeżeli faktycznie masz rację to przepraszam.


Tak jest mój błąd, przepraszam:( Dziękuję DonBeker za poprawienie mnie. Wymuszona lojalność działa tylko na żądanie jednostek i plądrowanie. Misja wyspowa nie jest uwzględniona.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: misja wyspowa

Kiedy mamy włączone oba czary i załóżmy co godzinę spada lojalność o 5 pkt i w tym czasie normalnie rośnie o powiedzmy 2, to bilans godzinny wychodzi -3, przy czym kiedy plądrujemy normalnie wiochy, ona nie spada tak jak bez wymuszonej.


Trochę koślawo to napisane, ale mam nadzieję, że jasno się wyrażam:)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: misja wyspowa

Idzie rozszyfrować :) Wiadomo o co chodzi a przynajmniej dla mnie to wygląda przejrzyście :)
 
Do góry