[Wyjaśnione] Misja Wyspowa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15831
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15831

Guest
Dlaczego nie mozna wykonac misji wyspowej jednostkami mitycznymi? sa to tez jednostki zabieraja miejsce w gospodarstwie moga sluzyc do obrony badz ataku wiec jest to lekko bezsensu prosze mi to wyjasnic....
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Misja Wyspowa

O ile brak możliwości wysyłania jednostek mitycznych na misje wymagające wsparcia wioski jest dość oczywisty i wynika z mechaniki gry, to w tych w których wymagany jest atak, ich brak jest zapewne efektem ujednolicenia i uproszczenia interfejsu związanego z misjami.
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Misja Wyspowa

Masło maślane.... sami nie wiecie... tak uprosciliscie interfejs ze szkoda gadac... nie uznaje tego"zapewne" za wyjasnienie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Misja Wyspowa

Można by rzec, że skoro w misji potrzebne są do spełnienia zadania jednostki, to mityki nie zaliczają się do nich;)
Też w sumie zawsze nurtowało mnie to pytanie i mam nadzieję, że zostanie udzielona na nie pełna odpowiedź:)
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Misja Wyspowa

Przeciez w wiki wyraznie jest napisane ze sa to:
"Jednostki - rekrutujemy je w koszarach i w porcie. Wyróżniamy trzy rodzaje jednostek:
lądowe;
morskie;
mityczne."

to co to jest niby jak nie jednostka? bez glupich aluzji.... zabiera miejsce w gospodarstwie w postaci ludzi wiec chyba jednostka jest. Gracza moze zaatakowac szaraczka tez a tego samego wojska w misji nie? bez jaj....
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Misja Wyspowa

Przeciez w wiki wyraznie jest napisane ze sa to:
"Jednostki - rekrutujemy je w koszarach i w porcie. Wyróżniamy trzy rodzaje jednostek:
lądowe;
morskie;
mityczne."

to co to jest niby jak nie jednostka? bez glupich aluzji.... zabiera miejsce w gospodarstwie w postaci ludzi wiec chyba jednostka jest. Gracza moze zaatakowac szaraczka tez a tego samego wojska w misji nie? bez jaj....

a wiesz nie możemy wspierać misji wyspowej wojskiem morskim - wyjaśnię ci to inaczej
są 3 przedziały a jednostki lądowe to 1 z wszystkich 3
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Misja Wyspowa

tylko ze mityczna dziala tak samo jak ladowa a nigdzie nie jest dokladnie sprecyzowane jaka to ma byc jednostka. Tu masz zagadke...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Misja Wyspowa

a wiesz nie możemy wspierać misji wyspowej wojskiem morskim - wyjaśnię ci to inaczej
są 3 przedziały a jednostki lądowe to 1 z wszystkich 3

A czy manta, harpia, boski wysłannik to są morskie jednostki
U do nooba tu nie piszesz i kogucik już gra parę lat i zapewne wie więcej o grze od Ciebie
A Twoja odpowiedź nijak się ma do pytania
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Misja Wyspowa

KTO wyjasnil ze jest wyjasnione? nikt nie wyjasnil tylko tuszowanie sprawy z braku wiedzy:)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Misja Wyspowa

Ja i innej odpowiedzi się nie spodziewajcie. Jeśli uważacie, iż w misjach wyspowych powinny brać udział jednostki mityczne to jest na forum stosowny dział do składania propozycji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry