Misje wysp

yakamoz

Zespół Grepolis
Zapraszamy do przedstawienia swojej opinii na temat nowej funkcji w grze - MISJA WYSP - która zostanie wprowadzona z najbliższą aktualizacją.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Misje wysp

Moim zdaniem prezentuje się to ciekawie i daje możliwość przechowywania nagród w ekwipunku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wysp

Fajny pomysł.
Dodatkowe urozmaicenie gry, zapowiada się ciekawie.
 
Odp: Misje wysp

Jak już poprzednicy napisali ciekawie się zapowiada ciekawi mnie tylko jak to wpłynie na naszą rozgrywkę .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wysp

Całkiem ciekawie się to zapowiada. Już się nie mogę doczekać. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wysp

troche za latwe to misje :D

ale bonusy 50% na surki i laski zawsze sie przydadza
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Misje wysp

Niektóre bonusy dostępne w misjach są naprawdę interesujące... aż żal, że tylko 10 slotów jest w ekwipunku ;)
Jest 5 slotów reszta za złoto ;) Skoro będzie więcej bonusów powinna być możliwość nakładania na siebie takich samych bonusów np. 5 lub 10 widziałem w propozycjach temat z tą propozycją.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wysp

Przyspieszona rekrutacja- wszystkie jednostki rekrutowane są 30% szybciej przez 2h 30 min wg mnie przydatne, zwłaszcza podczas wojny :D
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Misje wysp

Kto już odebrał nagrodę za swoją pierwszą misję wyspy? Przyda się taki bonus? ;)
Ja odebrałem już kilka ;) fajne te bonusy i na pewną się przydadzą, szkoda że ekwipunek tak mały jest :( chociaż przy jednej misji po jej wykonaniu gdy czas wynosił 00:00:00 postęp dalej mi się naliczał a nagrody nie mogłem odebrać dopiero po odświeżeniu strony mogłem to zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wysp

(...) chociaż przy jednej misji po jej wykonaniu gdy czas wynosił 00:00:00 postęp dalej mi się naliczał a nagrody nie mogłem odebrać dopiero po odświeżeniu strony mogłem to zrobić.
Dokładnie miałem to samo w przypadku misji "Samotny Kapitan", wybierając opcje "Zignoruj kapitana i złup wrak statku."
Wystarczyło niby odczekać 30min, ale po tym czasie nie zaliczyło misji i wciąż naliczało % postępu. Aż musiałem zajrzeć na forum w poszukiwaniu info na ten temat. Rzeczywiście odświeżenie strony pomogło.
Dodatkowo gdy już odebrałem nagrodę, pomimo tego że pod nazwą miasta pojawiła mi się ikonka bonusu (zwiększenie produkcji surowca o 50% przez 6 godzin) to po najechaniu myszką na srebro pokazywało mi takie samo wydobycie jak miałem do tej pory. Dopiero ponowne odświeżenie strony poskutkowało wyświetleniem się wartości powiększonej o ten bonus.
I teraz mam pytanie. Czy to tylko nie odświeżyło mi informacji o ilości produkowanego srebra, czy może rzeczywiście nie przybywałoby mi go więcej do momentu zanim odświeżyłbym stronę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wysp

Mam takie pytanie: misja Bohater ludu, jedną z nagród jest Przyspieszone ruchy wojsk - Twoje jednostki maszerują 30% szybciej przez 4h - czy to odnosi się tylko do jednostek lądowych czy do morskich również? W sumie statki nie maszerują, ale kto wie..
 

DeletedUser18905

Guest
Odp: Misje wysp

Wszystko fajnie pięknie tylko jest jeden mankament (według mnie ) strasznie mało dają te bonusy na jednostki np. 4 x łucznicy na 4 h to wychodzi 16 więc nie jest to dużo albo 1 rydwan na 4h . Według mnie powinni to troszke zwiększyć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wysp

Wykonałem 4 misje. A Wy??? Nie mogę się doczekać Waszych zdziwionych min. :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Misje wysp

Spodobały mi się ;) szkoda że dosyć rzadko wyskakują
 
Odp: Misje wysp

Dajcie spokój, 30% do obrony to zdecydowana za dużo, każdy kto gra dłużej wie doskonale, że w grepolis łatwiej się bronić niż atakować. Przy obronie 2000 deffa i murze 25 trzeba minimum 4000 offa aby to rozbić, a oni jeszcze dają 30% do obrony, porażka na całej linii.
 
Do góry