Misje wysp

DeletedUser16115

Guest
Odp: Misje wyspowe

Chyba masz jakiegoś buga. U mnie po 20 misjach wszystko toczy się normalnie(na 2 światach).
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Misje wyspowe

Problem jest już zgłoszony, jednak poradziłabym odświeżyć stronę, wyczyścić pliki tymczasowe, przelogować się do gry, a także spróbować skorzystać z Google Chrome - niektórym graczom to pomaga i misje zaczynają wyświetlać się poprawnie.

Ja mam zrobione 20 misji i juz 2 dzien nie dostaje kolejnych. :(
Z tego co widzę masz jedną misję.
 

DeletedUser18597

Guest
Odp: Misje wyspowe

Jak działa czar "Przyspieszone ruchy wojsk"?? Przyspiesza tylko ataki lądowe na wyspie czy także morskie w tym kolona??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszony atak i ognie i inne zaklęcia

Testy dobitnie pokazują trafność spostrzeżeń Endrioo. Ja czytam to ze zdumieniem, bo dla mnie wprowadzenie tak OGROMNEGO bonusu +30% do obrony miasta na wszystkie stacjonujące tam jednostki całkowicie wypacza sens gry. Zdobyć ten bonus jest równie łatwo , jak każdy inny, miejsc w mieszku mamy pięć, więc można sobie tych bonusów nazbierać i spowodować, że miasto będzie praktycznie nie do zdobycia. Nie rozumiem intencji twórców gry, którzy wprowadzając taką nowinkę powodują tak dużą dysproporcję w zakresie atak/obrona.
Przy założeniu, że w bronionym mieście , które ma załączony ów bonus, stoi 5000 birem, to trzeba zaatakować siłą 10 K ogni, żeby się przebić na ląd. To tak, jakby wszyscy gracze, bez względu na swój ranking atakowali z morale 70%. To w mojej ocenie jest gruba przesada. Uważam, że sprawiedliwiej byłoby, jakby ten bonus dotyczył tylko wojsk "właściciela" tego miasta i nie obejmował wszystkich jednostek tam stacjonujących. A jeśli już, to niech to zadziała w drugą stronę i bonus +30% do ataku obejmuje wszystkie jednostki atakujące od jednego gracza, a nie tylko z jednego miasta.
Odniosę sie tutaj do sytuacji na Chi, gdzie gra mój przedmówca Endrioo i mój Sojusz. To prawie koniec serwera, ale faktycznie prawie, bo został nam do wyrwania ostatni cud , i korona będzie nasza. I co teraz? Jak ogarnąć zdobycie miasta na wyspie cudów, wiedząc, że wszystkie one będą miały mieszki pełne bonusów +30 do obrony? To jest niemalże niemożliwe, nawet jeśli bierze się za to Camorra (obecnie Demoniczna Camorra)- najlepszy Sojusz w dziejach grepo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszony atak i ognie i inne zaklęcia

No panowie to jest kolejny wałek ze strony INNO. Jeżeli jest napisane, że bonus do ataku obejmuje jednostki atakujące z danego miasta to jasno wynika z tego, że obejmuje wszystkie jednostki. Odpowiedzi jakie padły wskazują, że jest inaczej. W takim wypadku radziłbym trochę poduczyć się logiki. To już nie pierwszy raz jak są wprowadzane zmiany do rozgrywki które są mylące dla graczy.

PS.
Co do tego czy Camorra jest najlepszym sojuszem w dziejach grepo to nie przesadzajmy z tym samozachwytem(nie ujmują nic Camorze i nie myląc z demoniczną częścią), ale to nie miejsce i temat na takie rozważania ;).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszony atak i ognie i inne zaklęcia

a tak sobie pojechałem dla żartu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszony atak i ognie i inne zaklęcia

mimo ze akutat nam to nie przeszkadza :D ten bonus obroncy
to jest to najglupsza rzecz jaka inno wymyslilo
niestety mechanika gry pewnie nie pozwolila by wprowadzic tego bonusu wylacznie na macierzyste wojska z danego miasta
chcialbym wierzyc w to ze wiele madrych glow siedzi tam i mysli nad tym
zdaje sobie sprawe ze gra ma zarabiac
ze inno musi preferowac obrone by ograniczyc odplyw graczy
ale wiem ze to sa poprostu nieprzemyslane decyzje ktore zmiania jedynie sfrustrowani gracze

martwi mnie jednak wiele rzeczy z tymi bonusami zwiazanych
m in mylnie nazwane nazwy bonusow wprowadzajace graczy w blad

w kazdej normalnej firmie
przed wprowadzeniem czegkolwiek na rynek sie to testuje
w firmie inno rzuca sie bubla graczom
i dopiero oni beda zglaszac usterki ktore moze zostana naprawione

jak ide przykadowo kupic samochod to raczej nie dostaje komletnie wadliwego produktu i dopiero jak przyjada miliony klientow do serwisow to wtedy usterki zostana naprawione!
owszem zdarzaja sie usterki bo tego nie mozna wykluczyc
ale normalna firma chce je minimalizowac (nie inno)
tutaj natomiast wyglada to jakbyb byly dwie grupy ludzi:
programisci ktorzy wogole nie maja pojecia o tej grze od strony praktycznej
i gracze ktorzy nie maja pojecia od strony teoretycznej

nie wiem do czego sa serwery testowe ktore oferuje nam grepo
niech inno zatrudni sobie specjalistow do wylapywania bledow
a nie wszystko za tanioszke
modki i administratorzy charytatywnie dzialaja
gracze charytatywnie zaloguja sie na testowych serwerach i wylapia mase bledow
a mnie kombinuja jak wydoic jeszcze bardziej :D
jedynie co zawsze w tej grze bedzie dzialac poprawnie i nalezycie w 100% to opcja zakupu zlota :D
generalnie zaczyna mnie to juz meczyc

btw
locji przypomne ze sojusz camorra juz NIE ISTNIEJE :p
sprzedaliscie sie tylko nie rozumiem czemu demonom :D
mogliscie bohema
mogliscie straznikom miecza
sa rowni i rowniejsi jak widze :p
 
Odp: Ulepszony atak i ognie i inne zaklęcia

No i co z tym 30- procentowym bonusem do obrony? Zmieni się coś? Czy obalamy rząd?:)
 
Odp: Ulepszony atak i ognie i inne zaklęcia

Jeszcze raz powtórzę to, co już pisałam na forum: napiszcie odpowiednią propozycję - dział Propozycje stoi otworem :) Ja osobiście jak najbardziej podpiszę się pod zmniejszeniem tego bonusu.
Ach Slietie, no tak masz racje, lecz ja taki temat już założyłem po Twoim poście i ten temat na drugi dzień znikł;) nie wiadomo dlaczego;) pisałem do kogoś od Was działających na forum to podobno temat musi być zaakceptowany przez moderatora, ale jak widać ( albo nie widać) tego tematu nie ma;)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Ulepszony atak i ognie i inne zaklęcia

Ja chyba wiem dlaczego, wydaje mi się o ile dobrze pamiętam był przez 1 dzień temat w propozycjach nie wiem czy twój ale w temacie nie była dodana sonda i został na pewno usunięty.

Ogólnie te zadania na wyspie mi się podobają ale nie w takiej formie jak są obecnie w tej chwili dostaję te bonusy +30% do obrony czy ataku lub jakiś inny prawie za darmo co mi się nie bardzo podoba, zadania na wyspach powinny być trudniejsze, nie powinny się tak często pojawiać lub powinny zostać zmniejszone bonusy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19191

Guest
Odp: Ulepszony atak i ognie i inne zaklęcia

no jak już wspomniał -Achilles- te zadania powinny być trudniejsze
np. usunąć te czasówki tylko zostawić bitewne i utrudnić je w sensie takim, że należy zwiększyć liczbę jednostek, które atakujemy oraz zwiększyć liczbę jednostek, które nas atakują.
zmienił bym także wybór misji czyli np. mamy 3 misje na wyspie i wybieramy jedną z nich i te dwie pozostałe znikają
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Ulepszony atak i ognie i inne zaklęcia

Kochani, czy po czwartkowej aktualizacji do 2.40 macie jeszcze ten problem z pojawianiem się misji wyspowych?
 

DeletedUser19191

Guest
Odp: Ulepszony atak i ognie i inne zaklęcia

chodzi ci o to że się nie pojawiają
jeżeli tak to ja też mam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszony atak i ognie i inne zaklęcia

Kiedy w grepolis razem z ziomeczkami będziemy mogli bić raid bossy żeby dropić jakieś dobre matsy, QI i itemsy?
 

DeletedUser19191

Guest
Odp: Ulepszony atak i ognie i inne zaklęcia

ale tylko na jednej wyspie się pojawiają
gdzieś tak tydzień może dwa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wysp

Moim zdaniem niektóre są zbyt przesadzone.
W tym sensie, iż będą w znaczącym stopniu stosowane w rozgrywce, a szczególnie w walce.
Raczej wolałbym grać bez tego, ale cóz.
 
Do góry