[Wyjaśnione] misje wyspowe - błąd - czy tak ma być ?

dotyczy - misje wyspowe w których przeprowadza się atak

ilość surowców które można "pozyskać" podczas takiego ataku są uzależnione od innych mieszkańców wyspy którzy również w swoich misjach przeprowadzili na daną wioskę z misji atak ...

czy nie powinno to być indywidualne ?? bez wpływu na to czy ktoś inny z wyspy zrobił taką samą misję i pozyskał 100% surowców podczas ataku ..
a inna osoba wykonując ją po - uzyskuje jakieś ochłapy ...
 

dorocia

Zespół Grepolis
Proszę o zgłoszenie w tickecie, sprawdzimy problem na konkretnym koncie i w konkretnej sytuacji.
 
szczerze , nie chce mi się
smiley_emoticons_wallbash.gif
... stąd pytanie - a nie zgłoszenie błędu ...
problem jest od dawien dawna w tej kwestii ... jak widać innym graczom również się nie chce poruszać tego tematu ... lub nie zwrócili na to uwagi ...

i nie wierzę że żadna osoba z supportu nie zwróciła na to uwagi podczas grania ... chyba że nie gracie
smiley_emoticons_kaffee2.gif

lepiej naprawiać błędy graficzne lub wprowadzać coraz to nowsze "ulepszenia" na siłę (jak droga przebyta jednostek wysłanych na obóz bandytów , która ma swoje bugi) obyście nie wpadli na pomysł zastosować tego nędznego ulepszenia przy normalnych atakach ... hmm 100 ataków i gó.....o widać na mapie .. tylko kreseczki z punktu a do b ...
ok bo zboczyłem z tematu ,,,

tak jak już wspomniałem , ticketu nie będę zakładał bo wiem , że problem nie dotyczy tylko mnie ... teraz każdy z graczy może sobie sam to zaobserwować

tak więc drodzy gracze mając misje wyspową z atakiem na konkretną wioskę ... sprawdźcie sobie czemu to mimo że przeprowadzacie atak pierwszy raz w przeciągu 24-48h na daną wioskę z misji ( a macie sąsiadów na wyspie) że suma surowców pozyskanych z ataku nie wynosi maximum ok 13k ;) zakładając że wysłaliście odpowiednią ilość woja aby taką ilość zebrać...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5

Guest
Sposób obliczania surowców, które możesz zebrać podczas ataku na miasto związane z misją wyspową, zmienił się w zeszłym roku. Aktualnie na ilość surowców nie mają wpływu ataki wysłane przez innych graczy, nie ma znaczenia czy są na tej samej wyspie lub wykonują tę samą misję. Wartości ustalane są odgórnie, jednak zawierają pewien losowy czynnik. Przykładowo, możesz wysłać jednostki na misję i zebrać 4200 surowców, a 5 minut później zrobić tę samą misję i otrzymać 4950 surowców - to normalne. Surowce nie są pobierane z magazynu tak jak w zwykłych miastach, tylko generowane automatycznie podczas ataku, więc możesz przykładowo otrzymać więcej drewna niż srebra i kamienia lub odwrotnie.
 
Do góry