[Naprawiony] Misje wyspowe + obóz bandytów

zaobserwowałem błąd (na świecie Lindos) w trakcie zaakceptowania dowolnej misji wyspowej w której przeprowadza się atak,
a jeszcze go się nie przeprowadzi a w tym samym czasie zaatakuje się obóz bandytów ,
misja zostaje "wykonana" bez wymaganego ataku z którą jest związana i można odebrać nagrodę .
 

DeletedUser5

Guest
Dziękuję, błąd został zgłoszony do techników.
 
nowy błąd przez zupełny przypadek ;) odkryłem tym razem na Kos
dotyczy również misji wyspowych gdzie przeprowadzany jest atak

dla przykładu : samotny pielgrzym oraz święta wojna

obydwie misje miałem zaakceptowane z wyborem że przeprowadzam atak

posłałem wojo do ataku na misje z samotnym pielgrzymem ,
po udanym ataku automatycznie obydwie misje zakończyły się sukcesem i są dostępne nagrody do odebrania
mimo że w drugiej misji wyspowej nie był przeprowadzony żaden atak
 

DeletedUser5

Guest
Czy wysyłałeś może w tym czasie wojsko na obóz bandytów? Obecnie mamy taki błąd, już jest zgłoszony :)
 
obozu bandytów już dawno ni mam na tej wyspie :) jest tak jak opisałem
2 misje z wybraną opcją ataku
atak tylko na jedną z nich zaliczył obydwie misje bez konieczności przeprowadzenia ataku w drugiej misji
 

DeletedUser19924

Guest
Ja miałem dzisiaj trzy takie misje...wybrałem dwa ataki i jedną obronę. Atak na jednej wyspie plus atak i obronę na drugiej. Jak mój pierwszy atak doszedł do celu (ten z pierwszej wyspy), to się okazało, że drugi wszedł na czysto :) A misja obronna zmieniła się na ofensywną i także została zaliczona...

Trochę to wszystko dziwne...a punktów walki trochę szkoda z tego wszystkiego, bo dostałem tylko te za pierwszy atak:mad:
 
Do góry