1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Przekierowano do ticketów] Misje wyspowe z funkcją ataku a zgrabione surowce

Dyskusja w 'Błędy w grze' rozpoczęta przez użytkownika S.G-1, 10. Kwi 2019.

1. S.G-1

S.G-1

czy to jest błąd czy nie jest ??

dotyczy wszystkich światów

przykład -
    wyspa z jednym graczem - surowce dostępne podczas misji z atakiem się odnawiają normalnie - wystarczy odczekać xx godzin a pula wróci znowu do maximum jakie można złupić (+/- 13000k surki)

wyspa współdzielona z wieloma graczami - surowce nie odnawiają się w normalny sposób - wygląda że pula surowców które można złupić podczas ataku w misji wyspowej są współdzielone .
    dla przykładu ( nie miałem dostępnych misji i nie atakowałem w przeciągu 48h ) dzisiaj dostałem misje z opcją ataku i złupione surki mimo wysłania odpowiednio dużej ilości wojska z pojemnymi sakwami na surki (5500) .. złupione zostało tylko 2240 surki )

2. S.G-1

S.G-1

tik-tak , tik-tak ... chyba się czas zatrzymał ;)
    podbijam pytanie

Big Kamil lubi to.
  3. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Prośba od CM Yakamoz o napisanie ticketa z prośbą o przekierowanie do niej. Musimy sprawie przyjrzeć się bliżej, bo nie powinno mieć to w sumie znaczenia, czy wyspa jest współdzielona, czy nie.

4. S.G-1

S.G-1

ok , utworzony

5. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Dziękuję

6. kiczkowski

kiczkowski

witam, gram pierwszy raz, dlatego nie wiem, czy to jest błąd, czy stan faktyczny w grze, przez cały czas miałem możliwość wysyłania ataku na skrzynkę, po zwycięstwie otrzymywałem zasoby w zależności od ilości wojska i dodatkowe nagrody np monety wojny. Od pewnego czasu nie wyświetla się możliwość atakowania tego obiektu. Pozdrawiam i liczę na szybką pomoc

7. tomus1706

tomus1706

Po ukończeniu 100 etapu tej "skrzynki" kończy się możliwosc dalszego atakowania. Jest to normalny stan rzeczy

Big Kamil lubi to.

Do góry