[Przekierowano do ticketów] Misje wyspowe z funkcją ataku a zgrabione surowce

czy to jest błąd czy nie jest ??

dotyczy wszystkich światów

przykład -
wyspa z jednym graczem - surowce dostępne podczas misji z atakiem się odnawiają normalnie - wystarczy odczekać xx godzin a pula wróci znowu do maximum jakie można złupić (+/- 13000k surki)

wyspa współdzielona z wieloma graczami - surowce nie odnawiają się w normalny sposób - wygląda że pula surowców które można złupić podczas ataku w misji wyspowej są współdzielone .
dla przykładu ( nie miałem dostępnych misji i nie atakowałem w przeciągu 48h ) dzisiaj dostałem misje z opcją ataku i złupione surki mimo wysłania odpowiednio dużej ilości wojska z pojemnymi sakwami na surki (5500) .. złupione zostało tylko 2240 surki )
 

DeletedUser29238

Guest
Prośba od CM Yakamoz o napisanie ticketa z prośbą o przekierowanie do niej. Musimy sprawie przyjrzeć się bliżej, bo nie powinno mieć to w sumie znaczenia, czy wyspa jest współdzielona, czy nie.
 

DeletedUser32550

Guest
witam, gram pierwszy raz, dlatego nie wiem, czy to jest błąd, czy stan faktyczny w grze, przez cały czas miałem możliwość wysyłania ataku na skrzynkę, po zwycięstwie otrzymywałem zasoby w zależności od ilości wojska i dodatkowe nagrody np monety wojny. Od pewnego czasu nie wyświetla się możliwość atakowania tego obiektu. Pozdrawiam i liczę na szybką pomoc
 
witam, gram pierwszy raz, dlatego nie wiem, czy to jest błąd, czy stan faktyczny w grze, przez cały czas miałem możliwość wysyłania ataku na skrzynkę, po zwycięstwie otrzymywałem zasoby w zależności od ilości wojska i dodatkowe nagrody np monety wojny. Od pewnego czasu nie wyświetla się możliwość atakowania tego obiektu. Pozdrawiam i liczę na szybką pomoc
Po ukończeniu 100 etapu tej "skrzynki" kończy się możliwosc dalszego atakowania. Jest to normalny stan rzeczy
 
srikietów ticktów ... mimo zgłaszania przez Support błąd nadal występuje na każdym ze światów , starych , nowych
i nie jest to błąd nowy ... jeżeli już przyznaliście że to błąd to kiedy zostanie naprawiony i czy w ogóle ... ( podobnie jak przy propozycjach brak przejrzystości z tym co się dzieje ze zgłoszonym zagadnieniem ... )
 
Do góry