[Naprawiony] Misje wyspowe

  • Rozpoczynający wątek Aaray
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser77

Guest
Odp: Misje wyspowe

Aktualnym doraźnym rozwiązaniem do czasu aż deweloperzy nie naprawią tego błędu jest kliknięcie na przycisk "Wyloguj" i zalogowanie się ponowne. Po czym po pewnym czasie powinny pojawić się jakieś misje.
 

DeletedUser18963

Guest
Odp: Misje wyspowe

U mnie 3 misje na samym poczatku ich pojawienia sie i od 3 dni nic. Znajomy po 5 dziennie. Co powoduje, ze zaczynam byc w tyle niby minimalnie ale zawsze.

halo halo? 1 dnia miałem 3 misje a potem jak kamień w wode... a inny mają cały czas... licze na zadośćuczynienie dla wszystkich którzy mieli ten problem
no i szybką rekacje ;)
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Misje wyspowe

No ja mam ten sam problem miałem kila misji na początku a teraz posucha, jak napisałem zgłoszenie do supportu to dostałem odpowiedź z tym samym co pisze na grepolis czyli co ile misje się aktywują i faktycznie dostałem 3 misje od tego czasu znowu zero , a z tego co słyszę innym się w ekwipunku nagrody nie mieszczą , no cóż zostaje tylko narzekać :D
 

DeletedUser16522

Guest
Odp: Misje wyspowe

Tak jak inni od 2 dni zadnej misji ???dlaczego???
Przez to czlowiek jest bardziej narazony na strate miasta gdy ktos atakuje z ulepszonym atakiem ia sam nie moze zastosowac ulepszonej obrony :(
Cos nie halo nie uwazacie i niesprawiedliwe:( czekam na szybkie rozwiazanie problemu i pewnie nie tylko ja:(
swiat bizancjum nick earth1835
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18521

Guest
Odp: Misje wyspowe

Mam prośbę naprawcie ten błąd z misjami albo poprostu je wyłączcie bo to jest dosłownie skandal, albo działa u wszystkich albo u nikogo, macie serwery do prób to tam się bawcie w eksperymenty , zamiast zrównoważyć rozgrywkę tylko ją psujecie p.s
 
Odp: Misje wyspowe

Po czwartkowej aktualizacji, pokazały się misje...ale tylko na 2 dni, wiele osób ich nie ma, czy możecie nam odpowiedzieć co się z nimi dzieje??? Świat Korynt
 

DeletedUser

Guest
Bark misji wyspowych

Witam, od tygodnia nie mam żadnej misji wyspowych, pytałem się sojuszników ale oni mi powiedzieli że u nich są. Jest to dla mnie utrudnienie bo nie mogę się rozwijać w 100%. Próbowałem już kilka sposobów ale nadal nie ma ani jednej ;/
świat Itaka

@edit
Pojawiła się wreszcie 1 :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witam
Przez jakies 2 dni miałem 0 misji wyspowych. Według Wiki powinienem mieć je co 2h. Dodam jeszcze, że wszystkie ostatnie misje mam do końca wypełnione i żadna nie zalega. Myślałem, że ten problem sam się rozwiąże no ale...
Proszę o pomoc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

Odśwież stronę/wyloguj się/usuń cookies. Wszystkim znajomym do tej pory pomagało, misja pojawiała się od razu.
 
Do góry