[Omawiane] Misje z jednostkami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18617
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18617

Guest
Mam pytanie...

Skoro wykonana misja nam nie znika, to mozna robic patent typu, ze wysylamy np calego offa do misji po czym jej nie odbieramy i w ten sposob go chowamy?

Moglaby byc fajna sprawa na poczatek swiatow.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Misje z jednostkami

misje po pewnym czasie znikają ale można schować tam offa na jakiś czas
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Misje z jednostkami

Wykonana misja nie znika.
Na tym polega pic.

Wydaje mi sie ze mozna wrzucic tam 2k offa po czym ja trzymac jako wykonana.
 
Odp: Misje z jednostkami

Wydaje mi sie ze mozna wrzucic tam 2k offa po czym ja trzymac jako wykonana.
Prędzej czy później i tak będziesz musiał/chciał wykorzystać dany bonus albo zawrócić wojska i wysłać do ataku, a wówczas już drugi raz nie wyślesz wojska w tej samej misji. Poza tym misje nie pojawiają się na zawołanie na danej wyspie, a nawet jeśli akurat się pojawi, to i tak istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będzie ona polegała na wysłaniu wsparcia.
No i jeszcze dodam, że tylko 4 misje na raz mogą być aktywne, więc za bardzo nie da się poszaleć a i chyba zdecydowanie łatwiej jest po prostu wysłać wojska na odpowiednią wycieczkę na określony czas.
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Misje z jednostkami

Moglaby byc fajna sprawa na poczatek swiatow.

Nie mowie o sytuacji z 30 miastami, bo wtedy definitywnie nie ma co czekac na taka misje, lecz o tym gdy mamy po 1-2 miasta i dostajemy misje duzo czesciej na nizszym progu punktowym.

A 2k offa bylo jedynie przykladem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje z jednostkami

pewnie, że przez pewien czas możesz sobie trzymac wykonaną misję i przechowywać w ten sposób, ale wtedy blokujesz sobie dostęp do kolejnej misji i kolejnych bonusów. więc opłacalne, ale na pewien czas. :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Misje z jednostkami

zdecydowanie łatwiej jest po prostu wysłać wojska na odpowiednią wycieczkę na określony czas.

tu się niestety niezgodzę - nie ma bezpiecznych wycieczek, takich 100% że nic na się nie stanie. No chyba że wyślemy do kolegi jako wsparcie a on bedzie aktywny i nam odeśle.
Bo nawet jak wyślesz wojsko na szaraka to możesz się zdziwic, czy też na wioskę 175pkt to zdziwko dostaniesz a jak są jeszcze morale załączone..

Sprawa z misjami wyspowymi jest bardzo skuteczna i działa bo sam sprawdzałem. Można na noc wysyłać sobie wojsko o ile mamy taka misje i rano odebrac bonus i wojsko nam wróci. na ta chwile to jedyny bezpieczny sposób przechowywania wojska :))
to tak jak dajemy surowce na targ - zawsze są bezpieczne :))
 
Do góry