Mission Impossible

  • Rozpoczynający wątek szwedo445
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam chciałem przedstawić prezentacje sojuszu ale tylko do oceny chce się dowiedzieć czy coś dodać lub ując :)




LOGO

samkl.jpg


PREZENTACJA

wslaracroft21024.jpg

Proszę o wasze opinie i krytykę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie napisałeś od ilu punktów przyjmujecie,na jakim morzu stacjonujecie...
Ogólnie,ładna prezentacja
Ops.. dopatrzyłem się błędów ortograficznych,popraw a ocenie :)
 

DeletedUser

Guest
Nie ważne jaka ilosc punktów i jakie morze warunki sa jasno napisane nic wiecej nie potrzebujemy. Dopatrzyłeś sie błedow ort jeśli chodzi o polskie litery owszem ta czcionka ich nie ma a jesli o cos innego to napisz bo ja naprawde zadnych bledow nie widze
 

DeletedUser

Guest
"powiec" ? Wydawało mi się,że pisze się "powiedz" ale może się mylę ?^^ : )
 

DeletedUser1360

Guest
Nie ważne jaka ilosc punktów i jakie morze warunki sa jasno napisane nic wiecej nie potrzebujemy.
Wy może i nie potrzebujecie ale dla graczy którzy szukają nowego sojuszu info na jakim morzu jesteście bardzo by się przydała.Rozumiem że wam ogólnie nie zależy czy gracz jest na tym morzu czy na innym, ale ja osobiście nie chciał bym by pomoc w odbijaniu miasta płynęła 24 godziny.
Brak informacji na temat dyplomaty.
 

DeletedUser

Guest
Tak rozumiem zmienie to tylko jest ciezko powiedziec na jakim morzu jestesmy bo karzdy jest z innego :)
 

DeletedUser

Guest
No to jesteście słabo-zorganizowanym sojuszem. Nie wyobrażam sobie,wspierania siebie nawzajem ale to już wasza sprawa:)
 

DeletedUser

Guest
O to i sa poprawki a z naszym sojuszem nie jest tak zle zawsze znajdzie sie ktos do pomocy dla nas liczy sie to ze karzdy stara sie pomuc
 
Status
Zamknięty.
Do góry