[Ulepszenie] Mitki a event?

Czy jesteś za?

  • tak

    Głosy: 12 66,7%
  • nie

    Głosy: 5 27,8%
  • nie mam zdania

    Głosy: 1 5,6%

  • W sumie głosujących
    18
Witam Wszystkich ;)

Jest to mój pierwszy post w tej tematyce takze jakby coś było źle prosże o info a poprawie


Mianowicie moja propozycja: Wycofanie lub zmniejszenie ilości mitycznych jednostek w evencie.


i od razu tak wiem. Mitki śa njalepsze a jak są najlepsze to ludzie kupują je w eventach wtedy Inno zgadzają się hajsy, podcieraja się dolarami itd. :D

Ale przykład: Gela- nowy świat ma niecały miesiąc, powstał podczas trwania eventu świąteczenego. Efekt? - ludzie mają paczki 200 harpi, 3x50 eryń w miastach, 60 mant. Dzięki temu jest wielu bardzo dobrych wojowników a nic prócz mitycznych się nie liczy.

I wyprzedzają jescze Wasze komenatrze nie mam "bulu" 4 liter ale nie wydaje pełno golda w eventach więc moze jestem gorszego sortu, osobą ktróra jest do niczego nie potrzebna Inno bo lepsi są Ci co wydaja hajsy :D
Ale powiem Wam, że gdy zaczynałem grac w grepo( delfy pierwszy świat) to gra mnie wciągneła, budowanie woja, miasta, pierwszy podboj to było coś a teraz? Teraz nowy gracz dostanie na starcie od kolegi z wyspy 10 razy ataków Eryniami i skończy grać. Według mnie z czasem na światach ludzi będzie ubywać a zastana Ci najlepsi z 50k golda na koncie :D
Możecie krytykowac, że to nie ma sensu, mitki musza byc itd. Ale według mnie to zmierza w złym kierunku.

Zapraszam do wypowiedzenia się na ten temat. :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22282

Guest
Odp: Mitki a event?

Dodaj ankiete:)
Wydaje mi się ze były juz takie propozycje , inno nie zgodzi sie na to bo to jeden z ich glownych dochodow... ludzie wydaja zloto na to i inno zadowolone. Ja jestem za calkowitym wycofaniem mitycznych z eventów i zablojowaniem evento na swiatach ktore nie maja przynajmniej miesiąca:)
Ale obawiam sie ze to nie przejdzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mitki a event?

Ja uważam, że to jest bardzo dobry pomysł, jednakże bez urazy... większość firm kieruje się w celach zarobkowych, więc raczej takie pomysły od razu pójdą do śmietnika :p W końcu trochę to jest niesprawiedliwe wobec graczy, którzy nie używają złota na takie wydarzenia, a "zamożni" wydadzą 50k i będą w nas z początku nawalać 5 miastami, a co najgorsze w każdym po ok. 30 mant. :)

P.S: Prosiłabym o dodanie ankiety ;)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Mitki a event?

Mi się zawsze wydawało, że grepolis to gra wojenna/militarna...a jak wiecie, a może i nie, już Napoleon odkrył, że "Żeby prowadzić wojnę potrzeba trzech rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i pieniędzy." Wyobrażasz sobie, żeby w dzisiejszych czasach, ktoś w wojnie miałby nie używać samolotów czy okrętów, bo drugiej strony konfliktu na to nie stać? Zawsze było, jest i będzie w świecie tak, że kto wydaje pieniądze, temu jest łatwiej...a szczególnie grając na starych systemach, jak jesteś aktywny i umiesz w to grać (a nie wydaje ci się, że umiesz) to sobie z każdym przeciwnikiem poradzisz, niezależnie od tego ile on złota na event wyda. Przewagę przeciwnika w złocie nadrabia się tutaj aktywnością i pomyślunkiem, czyli de facto jest to odtworzenie tego, jak świat wygląda w rzeczywistości...
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Mitki a event?

Ja już nawet nie pamiętam jak było w 1.0. Ale na pewno lepiej niż teraz
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mitki a event?

Najlepiej skasowac eventy ;) i wrócić do gry w wersji 1.0 :cool:

cytując klasyka: podoba mnie sie to :D

co do propozycji - cóż... 'problem' pojawił się wyłącznie na najnowszym świecie i lepszym rozwiązaniem jest po prostu wprowadzenie braku tego typu eventów na nowych światach na czas X miesięczy od startu świata.
 
Do góry