[Wyjaśnione] Mityczna kura

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24560
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24560

Guest
Cześć
Mój sposób na zdobywanie składników to robienie wojska codziennie po około 130 jednostek/ 20 birem/ 12 statków ogniowych. Jako że mam 10 miast, mam 10 składników dziennie. Jednakże działa to tylko od 15 do 20, dlaczego za podobne działania w innych godzinach składników się nie dostaje?
 

DeletedUser15386

Guest
Odp: Mityczna kura

Pasza otrzymywana jest losowo, co znaczy, że możesz zrobić 10 rekrutacji, a w zależności od szczęścia możesz dostać za to od 0 do 10 bonusowej paszy.
Nie jest określone w jakich godzinach pasza może 'dropić', a w jakich nie.
Masz na to szansę przez cały dzień, a licznik resetuje się o północy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mityczna kura

10 składników zebrać może kazdy nie zależnienie od ilości miast
tak jak pisął poprzednik składniki dostaje się losowo i nie ma określonego czasu w których godzinach się dostaje
 

DeletedUser24560

Guest
Odp: Mityczna kura

Tak, tylko że przykładowo gdy już dostanę te 8 składników to do końca dla nie robię nic innego jak oszczędzanie surowców na następny dzień, gdyż nic nie da się już tego samego dnia zrobić - dziwne?
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Mityczna kura

Nie masz szczęścia, albo za mało budujesz/rekrutujesz/atakujesz/bronisz się.
 

DeletedUser24560

Guest
Odp: Mityczna kura

Za ataki/obronę jeszcze chyba nigdy nie dostałem, może po prostu jest jakiś dzienny limit
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Mityczna kura

Dzienny limit to 10 sztuk paszy.
 

DeletedUser15386

Guest
Odp: Mityczna kura

Za ataki/obronę jeszcze chyba nigdy nie dostałem, może po prostu jest jakiś dzienny limit

Tak, jest dzienny limit.. 10 paszy, tak jak pisałem.
To, że oszczędzasz surowce i nie robisz budynków itp to Twoja sprawa.
Ja przy 7 miastach spokojnie potrafię zdobyć maksymalny dzienny limit.
Kwestia szczęścia i nie jest to żaden błąd.
 

DeletedUser24560

Guest
Odp: Mityczna kura

I o to mi chodzilo, czy jest limit. Nie ma zadnego bledu :)

Dzieki za odpowiedzi
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Mityczna kura

jeśli już wykorzystasz te 10 darmowych pasz możesz kupić co nieco za złoto :)) i klepać jaja do woli :))
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Mityczna kura

Jak ktoś liczy na bonusy na koniec, to musi mieć wyjątkowo wiele szczęścia i dostawać sporo punktów, albo mocno zainwestować w tę kurę...sam kilka jajek sobie "kupiłem" a i tak pierwsza dziesiątka w rankingu ogólnym jeszcze daleko. A to na "wymierającym" świecie...na tych z normalną rozgrywką pewnie jest jeszcze trudniej o bonusy do ogni.

Także zrobienie eventu to pestka...jednak jak chce się coś ugrać więcej, to ciężka sprawa. Aby wygrać ranking dzienny zbierałem składniki przez ponad tydzień
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Do góry