Możliwość anulowania szkolenia w koszarach

  • Rozpoczynający wątek Pinsleepe
  • Data rozpoczęcia

Czy powinna istnieć możliwość anulowania dowolnego szkolenia w koszarach?

  • NIE - dobrze, że można anulować tylko ostatnie

    Głosy: 11 31,4%
  • TAK - powinna być możliwość anulowania dowolnego

    Głosy: 24 68,6%

  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zastanawia mnie, dlaczego można anulować tylko ostatnie...

To, że samo anulowanie jest nieopłacalne, o zwraca tylko 50% surowców, to swoją drogą..

Ale jeśli mam kolejkę w koszarach 7/7 i chciałbym anulować np. trzecią w kolei produkcję, to nie mogę tego zrobić, istnieje możliwość anulowania tylko tego ostatniego rozkazu.

Myślę, że może to być udogodnienie w niektórych przypadkach: pełna kolejka rekrutacji i np. idzie atak; chcę wykorzystać surowce i anuluję pierwszy rozkaz (gdzie powiedzmy mam 1-2 żołnierzy) i zamiast tego tworzę nowy (np. 20 żołnierzy), wykorzystując surowce przed atakiem.
 

DeletedUser

Guest
Ciesz się że wogóle taka możliwość jest w innych grach tego nie ma :)
Głos na Nie :)
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej na TAK

rozumiem dlaczego z budynkami tego nie ma
w kolejce budowy może być budynek jako drugi a dopiero wybudowanie pierwszego spełnia warunki tego drugiego

ale z wojskiem czegoś takiego nie ma więc powinno zostać poprawione

wprawdzie i do budynków powinno być dodane - w końcu jaki problem sprawdzić czy można anulować pierwszy bo jest jakaś zależność między budynkami ..
 

DeletedUser

Guest
Głos na tak, pomysł bardzo dobry :)

Ciesz się że wogóle taka możliwość jest w innych grach tego nie ma :)
Głos na Nie :)

Jako że nie mogę reklamować, to tytułu nie podam, ale jest przynajmniej* jedna taka gra :)


*na 4 różne grane przeze mnie gry przeglądarkowe RTS.
 

DeletedUser

Guest
Rozwiązaniem było by również możliwość przemieszczania kolejności rekrutowania...
 

DeletedUser77

Guest
Popieram ten pomysł w 100%
Co do rekrutacji wojsk przecież nie należy mieć poprzedniej jednostki aby mieć kolejną tak jak jest to w przypadku budowania budynków.
 

DeletedUser

Guest
Ja również się zgadzam - TAK
Co do wojsk, jest to jak najbardziej trafny pomysł.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Grepolis jest grą strategiczną a produkcja wojsk powinna być uwzględniona w strategii. Na podstawie podanego przykładu, można zauważyć, że warto jest pozostawić wolne miejsce w kolejce budowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry