Możliwość zmiany nicku.

  • Rozpoczynający wątek 01test
  • Data rozpoczęcia

Czy myślisz że to dobry pomysł ?

  • Tak

    Głosy: 4 66,7%
  • Nie

    Głosy: 2 33,3%

  • W sumie głosujących
    6
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałbym aby została wprowadzona możliwość zmiany nicku w grze i na forum

mogło by to wyglądać tak że Team co np. tydzień zmieniał by chętnym nicki
musiał by powstać do tego specjalny temat na forum
chętny pisał by obecny nick i nowy jaki chciałby mieć

lub po prostu podczas gry klikając w ustawienia np. w karcie "ustawienia gracza" była by możliwość zmiany nicku
 

DeletedUser

Guest
eee no bez takich po co to komu??? ile roboty z tym???:cool: było mysilec nad nickiem na pozcatku gry a nie teraz sory ale na nie
 

DeletedUser

Guest
zdecydowanie na nie !
gracz nabroilby, potem zmienil nick i co ?^^ "mnie tu nie bylo" "co zlego to nie ja".
nick wybiera sie tylko raz ;)
 

DeletedUser

Guest
To dobry pomysł
1. Nieraz nick, który chcemy miec jest zajęty a gracz znika po miesiącu
2. Sa gracze którzy odchodza, ale niektórzy za zgoda teamu przekazują konto koledze bo np on ma duzo słabsze
3. Zachodzi wymiana kontami bo np gracz chciałby grać bliżej innych kolegów np z reala albo innych gier, a przy rozpoczeciu gry wywaliło go gdzieś na obrzeżach
4. Nie przemyśleliśmy nazwy swojego konta, albo wpisaliśmy z błędem
Zanim się zorientowaliśmy już jest za późno na poprawkę - nikt nie jest nie omylny i każdemu literówka może sie zdarzyć.


Mysle że jeszcze można sporo powodów można wymieniać, a twórca powinno zalezeć (przynajmniej mi sie tak wydaje) na jak najwiekszej ilosci aktywnych kont a taka drobnostka jakby nie patrzeć tez sie do tego przyczynia


Oczywiście jestem za
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4

Guest
To dobry pomysł
1. Nieraz nick, który chcemy miec jest zajęty a gracz znika po miesiącu
2. Sa gracze którzy odchodza, ale niektórzy za zgoda teamu przekazują konto koledze bo np on ma duzo słabsze
3. Zachodzi wymiana kontami bo np gracz chciałby grać bliżej innych kolegów np z reala albo innych gier, a przy rozpoczeciu gry wywaliło go gdzieś na obrzeżach
4. Nie przemyśleliśmy nazwy swojego konta, albo wpisaliśmy z błędem
Zanim się zorientowaliśmy już jest za późno na poprawkę - nikt nie jest nie omylny i każdemu literówka może sie zdarzyć.

1. To, ze gracz nigdzie nie gra, nie znaczy ze jego konto jest usuwane. Istnieje nadal i jak wroci do gry za czas jakis moze grac dalej.

2. To juz problem nowego wlasciciela - przyjmuje konto takie, jakie jest.
3. Patrz wyzej
4. Ciekawe, jak szybko poszło czytanie regulaminu w takim razie, skoro nicku nie przemyślało się. Jeżeli go nie czytałeś, to nie przyznawaj się, tylko pędem nadrób braki ;)

Zmiany nicków nie ma i nie będzie. Wyjątkiem są nicki łamiące regulamin. Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry